Can Gox’dan Yeni Single: ‘Unutama Beni’

Nesimi, Ömer Hayyam, Neşet Ertaş gibi birçok üstadın eserlerini, kendine has üslubuyla yorumlayan Can Gox, yeni single çalışması ‘Unutama Beni’yi müzikseverlerin beğenisine sundu!

 

Yıllar önce, büyük ses Esmeray’ın yorumladığı, söz ve müziği Şemi Diriker’e ait olan, dinleyen herkesin kalbini titreten ‘Unutama Beni’, bu kez Can Gox’un etkileyici sesi ve yorumuyla dinleyicilerle buluştu.

 

Düzenlemesini Alper Atakan’ın üstlendiği, mix & matering çalışmalarını Barış Büyük’ün gerçekleştirdiği eser, Sarı Ev Müzik Yapım etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

Şarkının klibi ise Serdar Borcan yönetmenliğinde, kalabalık bir oyuncu kadrosuyla çekildi. ‘Poyraz Karayel’ dizisi oyuncularından Celil Nalçakan’ın başrolde olduğu videoda Selçuk Basa, Güvenç Dağüstün, Serdar Çamur, Sertaç Yapulu, Celal Kalkavan, Kıvanç Kaytanlı, Şems Şayan, Lütfü Can Bulut, Ebru Aytürk, Fatma Nuhoğlu, Tuğçe Nuhoğlu ve Güler Turhan da rol aldı.

 

Klipte, terk edilen bir sevgili ve Can Gox’un, bu sevgiliye misafir olup acılarını paylaşması anlatılıyor. En sonunda ise bütün bu unutulamayanlar, Esmeray’ın resmiyle sembolize ediliyor.

 

 

“Bu şarkı ile hep birlikte derin bir nefes alıp, kuytularda sarıldığımız unutamadıklarımıza, kocaman bir selam gönderip unutmamak için zamana direnelim. Teşekkürüm öncelikle Esmeray’a, sonra bu güzel şarkıya nefesi ve gönlü ile katılacağını hissettiğim sizlere” notuyla, eseri sevenleriyle paylaşan Can Gox, bir yandan konserlerine devam ederken, bir yandan da yeni projelerini sevenleri ile buluşturmak için çalışıyor…

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..