Feder Yeni Şarkısı İçin Bir Video Yayınladı!

Yayınladığı yeni single’ı ‘Back For More’un ardından Feder, sürükleyici bir müzik videosuyla dönüyor…

 

Fransız yönetmen ve yapımcı Julien Paolini tarafından çekilen video Sicilya manzaralarıyla süslü ve bütün engelleri aşan bir aşk hikayesini anlatıyor.

 

‘Back For More’ şarkısının vokalistliğini üstlenen Daecolm da videoda kısa bir süre görünüyor ve şarkının ferahlatıcı yaz enerjisine katkıda bulunuyor. Fransa’nın Nice şehrinden dünyaya açılan Feder, ana akım pop müziğini deep house öğeleriyle bir araya getiren prodüksiyonlarıyla şimdiden adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

 

 

Feder Hakkında

2015 yılında Lyse ile birlikte yayınladığı hiti ‘Goodbye’ ile 28 ülkede 1 numaraya yerleşen Feder, Fransa, Hollanda, İtalya, İsviçre, Rusya, Belçika ve Türkiye’de platin plak aldı ve tüm zamanların en çok Shazam’lanan 50. şarkısına sahip oldu. Her geçen yıl başarısını katlayarak arttıran Feder, tüm dijital platformlar üzerinde toplamda 250 milyon dinlenmeyi geçerek şimdiden ismini dünyanın en çok dinlenen DJ’leri arasına yazdırdı. Paris’te yaşamını sürdüren prodüktörün müziği uluslararası alanda David Guetta, Robin Schultz ve Martin Solveig gibi efsane isimler tarafından takdirle karşılandı. Ayrıca Feder NRJ DJ ödüllerinde ‘En İyi Yeni Fransız DJ’ ödülünü de kazandı.