Ferhat Göçer ve Volga Tamöz’den Ortak Bir Çalışma!

Ferhat Göçer ve Volga Tamöz’ün yeni çalışması ‘Günah’ müzikseverlerle buluştu!

 

Teaser’ıyla büyük merak uyandıran şarkının klibi, ulusal ve yerel tüm radyo, televizyon kanallarının yanı sıra, bütün dijital platformlarda aynı anda dinleyenlerin beğenisine sunuldu.

 

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ‘Düştüm Ben Yollara’ isimli single çalışmasıyla ilk kez bir araya gelen Ferhat Göçer ve Volga Tamöz, ‘Günah’ için yeniden bir araya geldi. Sözü ve müziği Ferhat Göçer’e, düzenlemesi Volga Tamöz’e, mix-mastering’i ise Tarık Ceran’a ait çalışmanın video klibini Ercan Şencan çekti. Ruby Ortaköy’de gerçekleştirilen klibin çekimleri 24 saat sürerken, klipte son zamanların en çok dikkat çeken oyuncusu Ecem Karavus ile birlikte Ferhat Göçer ve Volga Tamöz hayranı 20 gönüllü cast yer aldı. Klibin stil danışmanlığını Rabia Yaman yaparken, sanat yönetmenliğini Tude Berberoğlu gerçekleştirdi.

 

Daha önceki kliplerinde, oyunculuğuyla dikkat çeken Ferhat Göçer, Volga Tamöz ile birlikte oynadığı ‘Günah’ta da göz doldurdu. İkilinin, gece kulübünde aynı kız için karşı karşıya geldiği sahnede artan tansiyon, ekibi de bir hayli zorladı. Göçer, kendisini ilk defa bu kadar aksiyonlu görecek sevenlerinden gelecek yorumları merakla beklediğini belirtti. Tamöz de klipteki DJ Performansı ile büyüledi.