Gökhan Türkmen Eski Mahallesinde Konser Verdi!

Sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, Anadolu yakasındaki ilk akustik konserini geçtiğimiz akşam Caddebostan Kültür Merkezi’nde verdi!

 

Biletlerin çok önceden tükendiği akustik konserler serisinde bu kez CKM büyük salonda verdiği konser ile dinleyicilere yine unutulmaz bir müzik şöleni sundu.

 

İki buçuk saat sahnede kalan Gökhan Türkmen bu zamana kadar yayınladığı tüm albümlerinden sevilen şarkılarını seslendirdi.

 

“Bugün benim için ayrıca anlamlı çünkü doğup büyüdüğüm eski mahallem Caddebostan’da şarkılarımı sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyleyeceğiz. Bu yüzden bugün daha çok heyecanlıyım.” sözleriyle duygularını dile getiren sanatçı, güçlü ve samimi yorumu eşliğinde müzikseverler ile buluştu.

 

Sessiz’in ikinci video klibi yoğun istek üzerine “Olsun” şarkısına çekilecek!

Emre Kınay, Bora Öztoprak, moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu gibi ünlü isimlerin dinlemeye geldiği konserde Gökhan Türkmen Sessiz albümünün ikinci video klibini sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine ”Olsun” şarkısına çekeceğinin de müjdesini verdi.

 

Gökhan Türkmen, 10 Mart tarihinde IF Performans Beşiktaş sahnesinde, 24 Mart Bursa Merinos Akkm Orhangazi Salonu’nda ve 25 Mart’ta İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde vereceği konserleri ile müzikseverler ile buluşmaya devam edecek.