Güzel Şarkıcı Fulin’den Dev Adım!

Amerika’nın New York eyaletinde düzenlenecek International Golden Panther Awards 2018 müzik ödülleri gecesinde; Rihanna, Beyonce, Jeniffer Lopez, Selena Gomez, Faydee gibi dünyaca ünlü starların yanında en iyi Türk pop yıldız kategorisinde Fulin’de aday gösterildi!

 

25 Şubat’ta gerçekleştirilecek ‘Uluslararası Altın Panter 2018’ müzik ödülleri töreninde sanatçılara Pop, Rock, Alternatif Rock, Country, Rap / Hip Hop, R&B, Latin, EDM ve Soundtrack gibi müziğin çok çeşitli türlerinde ödüller verilecek.

 

Fulin Dünya starlarıyla aynı sahnede!

Söz ve müziği kendisine ait olan son çalışması ‘Gölgemde Dur’ isimli şarkısıyla da müzikseverlerin beğenisini kazanan Fulin, ünlü starların yer alacağı International Golden Panther Awards müzik ödülleri gecesine çok özel sürprizler hazırlıyor…

 

New York’taki ödül gecesinde, en iyi Türk pop yıldız kategorisinde yer alan Fulin, Rihanna, Beyonce gibi dünya starlarıyla aynı sahneyi paylaşarak bir ilke de imza atacak.

 

Fulin, uluslararası arenada nasıl öne çıktı?

Geçtiğimiz aylarda Kazakistan’da düzenlenen Uluslararası Müzik Yarışması ‘Silk Way Star’a katılarak Türkiye’yi temsil eden ve başarılarıyla adından söz ettiren güzel şarkıcının sergilediği ‘Tarkan – Şımarık’ ve ‘Sezen Aksu – Küçüğüm’ canlı performansları hem Türkiye’de hem de dünyanın çeşitli ülkelerinde ses getirmişti.

 

Yarışmada ayrıca Katy Perry ve Marilyn Monroe şarkılarındaki başarılı yorumculuğuyla Fulin, uluslararası müzik sektöründe de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı

 

“Bir Türk olarak Amerika’yı gölgeleyeceğim”

“Gölgemde Dur” adlı yeni şarkısının kendisine uğur getirdiğini dile getiren sevilen isim Fulin “Çok heyecanlıyım. Rihanna, Beyonce gibi starların yer aldığı büyük bir müzik ödülleri organizasyonunda, en iyi Türk pop yıldız kategorisinde sadece ben varım. Çok gururluyum ve bu starların huzurunda şarkımla ve sahne şovumla dünyayı gölgelemek istiyorum” dedi.

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..