İlkan Günüç ve Gizem Şensoy’un Yeni Projesi Yayında!

Başarılı yapımcı ve DJ İlkan Günüç, Rising Star’da güçlü sesiyle dikkat çeken İrem Derici’nin favori ismi Gizem Şensoy ile düet yaptığı yeni projesi ‘İhanet’i DGL & DMC Müzik iş birliğiyle müzikseverlerin beğenisine sundu!

 

Türkiye’nin en çok konsere giden isimlerinden biri olarak adından söz ettiren, genç kızların sevgilisi, genç ve yetenekli müzik adamı İlkan Günüç, Rising Star yarışmasında güçlü sesi ve güzelliğiyle göz dolduran Gizem Şensoy ile sürpriz bir projeye imza attı.

 

 

Sözü ve müziği son dönemin başarılı ismi Hande Ünsal imzası taşıyan ‘İhanet’in düzenlemesi ise İlkan Günüç’ün kendisine ait. İkili, şarkının klip çalışmasında ise ünlü yönetmen Tamer Aydoğdu ile anlaştı.

 

İstanbul Sarıyer’de özel bir mülkte yaklaşık 20 saatte çekimleri tamamlanan video klipte, tüm ekip soğuk hava şartları nedeniyle oldukça zorlu birkaç saat yaşadıklarını dile getirdiler. Yapımcı “şarkıyı ilk duyduğum an bu şarkıyı ben yapmalıyım ve mutlaka Gizem okumalı dedim! Çok iddialı bir şarkı, günümüzde o kadar çok aldatılma hikayesi duyuyoruz ki, aldatılan herkesin şarkısı ‘İhanet’ olacak.” dedi.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..