Katy Perry’den Yepyeni ve Farklı Bir Albüm!

Katy Perry’nin merakla beklenen ve şimdiye kadar ‘Swish Swish’, platin plak ödüllü ‘Chained To The Rhythm’ ve ‘Bon Appétit’ single’ları yayınlanan albümü ‘Witness’ Capitol Records etiketiyle yayınlandı!

 

‘Witness’ albümünde platin plak ödüllü ‘Chained To The Rhythm’de Skip Marley ile ‘Swish Swish’te Nicki Minaj ile ‘Bon Appétit’te ise Migos ile çalışan başarılı sanatçının ‘Bon Appétit’ klibi yalnızca 18 günde 100 milyon izlenmeye ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Uzun zamandır beraber çalışan Katy Perry ve Max Martin bu albümde de prodüktör olarak yer aldılar.

 

 

2008 Capitol Records’tan çıkardığı ilk albümü olan ‘One of the Boys’un ardından ikinci albümüyle ismini dünya yıldızları arasına yazdırdı. Üçüncü albümü ‘PRISM’ ise 2013 yılında 100 ülkede iTunes’ta bir numara ile listelere giriş yaptı ve dünya çapında 12.5 milyon adet sattı. Capitol’de geçirdiği 10 yılın sonunda toplamda 18 milyardan fazla dinlenme ve 40 milyondan fazla albüm satışıyla başarı çıtasını yükseltti. Katy Perry ayrıca dünya üzerinde 98 milyondan fazla takipçisiyle en çok takip edilen Twitter kullanıcısı…

 

‘Witness’ın şarkı listesi ise şöyle;

1. Witness
2. Hey Hey Hey
3. Roulette
4. Swish Swish feat. Nicki Minaj
5. Déjà Vu
6. Power
7. Mind Maze
8. Miss You More
9. Chained To The Rhythm feat. Skip Marley
10. Tsunami
11. Bon Appétit feat. Migos
12. Bigger Than Me
13. Save As Draft
14. Pendulum
15. Into Me You See

 


Daha fazla Katy Perry dinlemek için tıklayın