Merve Küçükaytekin İlk Albümünü Müzikseverlere Sundu!

Müzik dünyasında şu ana kadar birçok önemli projede yer alan genç ve güzel yetenek Merve Küçükaytekin, Türk Pop müzik dünyasına iddialı bir giriş yapacağı ilk albüm çalışması ‘Anlatacaklarım Var’ ile müzikseverlerle buluşturdu!

 

Müzik eğitimine 6 yaşında başlayan ve lise yıllarında okulla birlikte konservatuvar eğitimi de alarak müziğin çeşitli dallarında başarılı performanslar sergileyen Merve Küçükaytekin, DMC etiketiyle piyasaya çıkardığı ilk albüm çalışması ile tüm dijital ve müzik platformlarında yerini aldı.

 

Uzun yıllar Özcan Deniz’e sahnede vokal yapan şarkıcı, 2015 yılında sözü müziği kendisine ait olan ‘Büyüledin’ isimli şarkısıyla Volga Tamöz NO.2 albümünde yer aldı ve dikkat çekmeyi başardı. Sonrasında ise kendi albümünü hazırlayan Küçükaytekin’in söz ve müziği kendisine ait olan şarkıların yer aldığı ‘Anlatacaklarım Var’ isimli ilk albüm çalışmasında 7 şarkı yer alıyor…

 

Albümün dikkat çekecek şarkılarından olan ‘Mutluluk Perisi’ adlı şarkıda aranjör olarak Volga Tamöz ve ‘Büyüledin’ adlı şarkının yeni versiyonunda Erhan Bayrak imzası var. Albümün bir başka sürprizi ise sözü ve müziği Ravi İncigöz’e ait olan ‘Neye Yarar’ şarkısı oldu.

 

 

Albümün çıkış şarkısı, sözü ve müziği Merve Küçükaytekin’e, düzenlemesi ise Okan Akı’ya ait olan ‘Çorba’ isimli şarkıya İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Polonezköy’de renkli ve eğlenceli bir klip çekildi. Klip dijital platformlardaki ve müzik kanallarındaki yerini aldı!