Nejat Çarkacı’dan Yeni Video!

Nejat Çarkacı, söz ve müziği kendisine ait ‘Varsın Ayrılık Olsun’ isimli yeni şarkısıyla bir yıl aradan sonra yeniden sevenlerinin karşısında!

 

Doksanlı yılların hit şarkılarının besteci ve yorumcusu Nejat Çarkacı, önceki şarkılarında olduğu gibi bu şarkısını da kliple taçlandırıyor… Son günlerde listelerde hızla yükselen şarkısı için hayranlarından aldığı yoğun talepler doğrultusunda klip çekimlerine yoğunlaşan Nejat Çarkacı, yönetmen koltuğunu sektörün başarılı yönetmeni Kemal Başbuğ’a devrederken, klip çekimlerine büyülü atmosferiyle İstanbul Gümüş dere plajı ev sahipliği yapıyor.

 

 

Bir aşk ve ayrılık şarkısı olan ‘Varsın Ayrılık Olsun’nun klibin de sanatçı, ayrılık acısı çeken yalnız ve melankolik bir adamı canlandırıyor. Çarkacı’ya yabancı bir mankenin eşlik ettiği video klip tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayında!

 

Sevenlerine yeni sürprizi yolda…

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Nejat Çarkacı’nın sevenlerine birde sürprizi var. Sanatçı, doksanlı yıllarda seslendirdiği hit şarkılarından biri olan ‘Akasya Kokulu Yarim’in yeni düzenlemesini sevenleriyle paylaşmak için gün sayıyor. Kayıt ve düzenlemelerinin tümünün Sezen Aksu’nun sahibi olduğu Lonca On Air stüdyolarında hazırlanan şarkının 2017 versiyonu ve yeni video klibi Haziran ayı başlarında tüm dijital platformlarda, müzik kanallarında yerini alacak.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..