Orhan Ölmez Yeni Albümü İle Karşınızda!

İlk albümünden bu güne hızla büyüyen dinleyici kitlesi ve kendine has tarzı ile popüler müziğin en önemli temsilcilerinden biri haline gelmiş olan Orhan Ölmez, tutku ve heyecan dolu bir kayıt sürecinin ardından, yeni albümü “Adam ve Kadın” ile karşınızda!

 

Orhan Ölmez “Adam ve Kadın” isimli albüm çalışmasında, günlük hayatta herkesin sorduğu sorulara, herkesin bulduğu cevaplara, herkesin yanılgılarına ve tespitlerine ışık tutacak nitelikte sözlerle bezenmiş ve bestelenmiş şarkılarla müzikseverlere sesleniyor.

 

Albümün başrollerinde “Adam ve Kadın” var, ilişkiler var, aşk var. Kısaca bu albümde hissettiğiniz, söylemek isteğiniz her şeyi bulmak mümkün…

 

Yaklaşık bir yıl süren kayıt aşamasının ardından “Ölmez Müzik – Müzik Ölmez” etiketi ile yayınlanan albümünde; Pop, Rock ve Fantezi soundlarını kendi tavrı ile harmanlayarak belirgin ve sıra dışı sanatçı kimliğini gözler önüne seriyor.

 

Sanatçının 7. stüdyo albümü olan “Adam ve Kadın”da, 12 şarkının 1 tanesi hariç tümünün söz ve müzikleri kendisine ait. Albümün düzenleme ve aranjeleri Orhan Ölmez imzası taşıyor.

 

Birbirinden değerli müzisyenlerin eşlik ettiği albümde, sanatçı kendi seslendirdiği enstrümanlarla şarkıların aranjelerine katkı sağladı.

 

“Adam ve Kadın” isimli yeni albümde, sanatçının bilinen tarzının yanında; daha farklı ve daha dinamik aranjeler ile düzenlenmiş şarkılar yer alıyor.

 

Bu albümde yer alan ve sürprizlerden biri olan albüme ismini veren “Adam Ve Kadın” eseri, düet çalışmadır. Düet çalışmada sanatçıya Devrim Gürenç eşlik etti.

 

Orhan Ölmez’in “Adam Ve Kadın” isimli albümün çıkış videosu ise yönetmenliğini sanatçının kendisinin üstlenmiş olduğu “İster İnan İster İnanma” isimli video klibidir.

 

“Adam ve Kadın” 2016 yılının, en renkli ve keyifli müzikal ifadelerinden olmaya aday!

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..