Sevgihan’ın İlk Single Çalışması Yayında!

Müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan genç ve güzel yetenek Sevgihan, Türk pop müzik çevrelerini kısa sürede etkisi altına alacağı ilk single çalışması ‘Kalpsiz’i DMC etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu!

 

Sözü ve müziği Sevgihan’a düzenlemesi Özgür Aksüyek’e ait olan ayrılık sonrasını anlatan duygusal şarkının video klibi usta yorumcu ve yönetmen Emre Aydın tarafından çekildi. Sanat Yönetmenliğini ise Emre Aydın’ın eşi Eda Köksal Aydın yaptı.

 

Sevgihan, Emre Aydın ile bir araya gelmesini şöyle açıklıyor; “Emre ile grup Seksendört’ün solisti Tuna Velibaşoğlu aracılığıyla tanıştım. Seksendört’ün video klibini izledikten sonra Emre ile çalışmayı çok istedim. Daha sonra Emre “kalpsiz”i dinledi ve çok beğendi. Klibi çekmeyi kabul etti. Birlikte çalıştığımız için çok mutluyum” dedi.

 

Kalpsiz Libya’da Yazıldı!

Okul yıllarında başlayan müzik kariyerine kendi oluşturduğu grubuyla uzun yıllar birlikte sahne alan Sevgihan, aynı zamanda Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu… İyi Fransızcası sayesinde Libya’da bir dönem yaşayan Sevgihan, Libya’nın iyi bir ilham kaynağı olduğunu söylüyor. Söz ve müzik yapmaya da ilk kez orada başlayan Sevgihan, ‘Kalpsiz’ şarkısının da sözlerini ilk kez orada yazdığını açıkladı. Şarkının ilk çalışması tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı!