Teoman’ın İkizi İkinci Teklisini Yayınladı!

Sosyal medyada Teoman’a olan benzerliği ile “Teoman’ın İkizi” olarak anılan Seyhan Murat ilk teklisi Git‘i geçtiğimiz aylarda Ayhan Günyıl prodüktörlüğünde yayınlamıştı. İkinci çalışması olan ‘Fitne Fücur’ dijital platformlara sunuldu…

 

Sosyal medya fenomenlerinin onu Teoman’a benzetmesi ile dikkatleri çeken Seyhan Murat; müzik dünyasında Teoman’a benzetilmekten mutluluk duyduğunu ama sosyal medyada iddia edildiğinin aksine Teoman’ın kardeşi olmadığını söyledi.

 

Dış Görünüşleri Aynı Ama Müzikleri Farklı

Teoman’a olan benzerliği ile özellikle genç kızların bir anda ilgi odağı haline gelen Seyhan Murat’ın müzik tarzı sanal ikizinden farklı.

 

Türk Pop Müziği’ne tarz ve yorumu ile iddialı bir giriş yapan; Seyhan Murat‘ın ikinci teklisi ‘Fitne Fücur’ Ayhan Günyıl’ın yapımcılığında, Ma Production etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı!

 

Seyhan Murat‘ın kendisine ait olan bestelerinden biri olan ‘Fitne Fücur’ hareketli soundu ile farklı bir pencereden dinleyici ile buluşuyor…

 

Recording Studio Paco’da kaydedilen; sözü ve müziği Seyhan Murat’a, düzenlemeleri usta müzisyen Ayhan Günyıl‘a ait ‘Fitne Fücur’ isimli şarkıya, Türkiye‘nin önde gelen müzisyenleri Ayhan Günyıl gitarı ile Mehmet Akatay perküsyonu ile Yaylı Gündem Yaylı Grubu renkli enstrümanları ile eşlik etti.

 

Başarılı şarkıcının fotoğrafları, Metin Kuşçu tarafından çekildi. Video klibin önümüzdeki günlerde müzik kanallarında yer alması bekleniyor.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..