Antalya Serdar Şengül’den Vazgeçmiyor …

1800’lü yıllarda yaşayan Manok Ağa’nın eseri “Bağa Girdim Kamışa” şarkısına, Emre Yücelen’in aranjesi ile,bir asır sonra bambaşka bir tat getiren ve geçtiğimiz yıl “Yücelen Müzik” etiketiyle yayımlayarak oldukça beğeni kazanan Serdar Şengül, Orient Alaturca ekibi ile gerçekleştirdiği projelerine devam ediyor.

 

Yaz sezonunda konser maratonu oldukça yoğun olan Serdar Şengül, geçtiğimiz akşam sahnesini izlemeye gelen dinleyicilerine, kış aylarında yeni single çalışması için stüdyoya gireceğinin müjdesini verdi.

 Yıllardır Antalya’nın en popüler otellerinde sahne alarak, oldukça geniş bir izleyici kitlesi kazanan Serdar Şengül, arefe gününden itibaren bayram programlarına başlıyor.

 

Yaz sezonunda olduğu gibi,bayram programlarında da Serdar Şengül’den vazgeçmeyen Antalya,Serdar Şengül’ü bir günlüğüne Kazakistan’a kaptırdı.18 Temmuz’da Kazakistan’da Almatı Metropol’de sahne alacak olan Serdar Şengül,konser bitiminde hemen Antalya’ya dönerek,programlarına devam edecek.

 

16 Temmuz Göcek Rixos, 17 Temmuz Güral Premier Tekirova, 18 Temmuz Almatı Metropol Kazakistan, 19 Temmuz Güral Premier Belek ve 20 Temmuz Titanic Deluxe Belek’te sahne alacak olan Serdar Şengül; Ramazan Bayramı’nda, Antalya’ya yine bayram coşkusunu yaşatacak.


Etiketler: ,,,,,,,,,