‘Aşkın Gecesi’ Konserine Yoğun Katılım!

Geçtiğimiz Cuma akşamı Üsküdar Belediyesi’nin ev sahipliğinde Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ünlü söz yazarı Aşkın Tuna’nın ‘Aşkın Gecesi’ konseri yoğun bir katılımla gerçekleşti!

 

Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Zeki Bıyık, belediyenin Kültür Müdürü Saadet Gül, TOGEM Başkanı Saadet Gülbaran ve eşi Hasan Gülbaran, MinT Prodüksiyon’dan senarist/yapımcı Birol Güven ve ailesi, DoREMinT Music Company adına Aydın Sarman, Radyo Programcısı Ayhan Güngör ve Akın Altıntaş, Ses Sanatkârı Zekai Tunca, Bestekâr Hüsnü Üstün, Şair Vural Şahin gibi değerli isimler gecenin konukları arasındaydı.

  

Aşkın Tuna’nın dillerden düşmeyen şarkıları, en özel şiirleri, samimi sohbetine şarkılar da eşlik etti. Ömer Öcal ve orkestrasıyla birlikte TRT Ses Sanatçısı Tuğçe Pala, Ses Sanatçıları Nazire Yağız, Neveser Gerginok, Aylin Vatankoş, Gülay Dereli ve Ceyda Bakan Aşkın Tuna’nın şarkılarını seslendirdiler. Ayrıca ‘Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam’ şarkısını eserin bestecisi Zekai Tunca seslendirdi. ‘Güneşimi Kaybettim’ isimli şarkının bestecisi ve Seksenler dizisinin sevilen ‘Susmuş’ karakterini canlandıran Aydın Sarman şarkıyı kendi yorumladı.

 

Aşkın Tuna’nın ilerleyen zamanlarda ‘Aşkın Gecesi’ projesiyle karşımıza çıkmaya devam edeceği öğrenildi!

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,