Aydın Kurtoğlu ‘Söz’ Çalışmasını Müzikseverlere Sundu!

Son maxi single’ı ‘Pişman’ ile başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten pop müziğin iddialı ismi Aydın Kurtoğlu, ‘Söz’ ismini verdiği yepyeni teklisini dinleyicilerin beğenisine sundu!

 

Sözleri Günay Çoban’a, bestesi ve düzenlemesi ‘Yak’ şarkısının da söz ve müziğine imzasını atan Serkan Balkan’a, mix & masteringi Emre Kıral’a ait olan ‘Söz’ şarkısı için uzun süredir yoğun bir çalışma temposuna giren başarılı şarkıcı, güncel ve modern soundlar baz alınarak düzenlenen şarkıda, elektronik müzik ile Türk ezgilerinin harmanlanmış halini müzikseverlere sundu.

 Aydın Kurtoğlu Yeni Klibi İçin 8 Kilo Verdi!

Şarkının klip çekimi için yönetmen Murat Joker ve ekibi ile birlikte Tokyo’ya giden Aydın Kurtoğlu, iki ayrı konseptte gece ve gündüz çekimleri tamamlanan klip için tarzını baştan aşağıya değiştirdi.

 

Modern ve cool duruşu ile Tokyo sokaklarında dolaşan ve arayış içerisinde olan bir adamı canlandıran Kurtoğlu, klip için 8 kilo vererek yeni bir görünüme kavuştu.

 

Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni şarkısı ve video klibi ‘Söz’, DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

 


Etiketler: ,,,,,,