“Babamla Düet Yapmak Hayallerim Arasında!”

Son teklisi ‘Söz’ü dinleyicilerle buluşturan Aydın Kurtoğlu geçtiğimiz günlerde Pal FM’de Kaan Gökman’ın canlı yayın stüdyo konuğu oldu!

 

Kaan Gökman’ın ‘Söz’ şarkısını çok beğendiğini ve her projesinde başarısının katlanarak ilerlediğini belirtmesi üzerine sevilen şarkıcı: ”Şarkıları yaparken gerçekten dirseklerimizi çürütüyoruz. Hazır bir şey okumuyoruz. Hazır bir şey gelsin de onu okuyalım ve servis edelim derdinde olmadım hiç bir zaman. Hep yeni ve farklı işler yapmak için uğraşıyorum. İstekleri analiz ederek dinleyiciye bu yönde bir şeyler vermeye çalışıyorum.” dedi.

 Aydın Kurtoğlu programda Cengiz Kurtoğlu ile neden düet çalışması yapmadığı ile ilgili soruya ise: ”Babamla düet yapmak hayallerim arasında olan bir proje ama buna şu an da hazır hissetmiyorum kendimi. Eğer bir gün böyle bir düet yapmaya karar verirsek, arabesk tınılarıyla harmanlanmış modern bir sound ile yepyeni bir şarkı yapmak isterim. Ya da babamın şarkılarından birini yeni jenerasyona hitap edecek şekilde yeniden yorumlayarak ve düzenleyerek çok güzel bir çalışma yapabilirim.” cevabını verdi.

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,