Baran Bayraktar Yeni Şarkısını Sevenlerine Sundu!

İlk çalışması ‘Salla Gitsin’ ile dikkatleri üzerine çeken Baran Bayraktar, yeni şarkısı ‘Gol’ü müzikseverlerin beğenisine sundu!

 

Sözlerini Kenan Doğulu ve İsra Gülümser’e, bestesi Kenan Doğulu’ya, düzenlemesi Kenan Doğulu ve Bedük’ün iş birliği sonucu ortaya çıkan ‘Gol’ şarkısı; dinlerken kalp ritmini hızlandıran yüksek temposu ile yılın en heyecan verici, eğlenceli çalışmalarından biri oldu. 

Baran Bayraktar’ın yeni single’ın klibi, ‘Salla Gitsin’de olduğu gibi Murad Küçük yönetmenliğinde, Kayseri Develi’deki Çöl Gölü ve Kapadokya’da çekildi.

 

45 derece sıcaklıkta, iki gün süren çekimlerde Baran, 1980 model Chevrolet Siverado ve çöl için tasarlanan buggy arazi aracı kullandı.

 

 

İlk çalışmasıyla dijital müzik platformları, radyolar ve müzik televizyonlarında yakaladığı başarı ile adından bahsettiren şarkıcı, yeni şarkısıyla yazın son günlerinde yeniden listelerin üst sıralarına aday oldu.

 

Baran Bayraktar, yaramaz ve samimi tavrıyla son zamanların en hızlı çıkışını yakalamıştı. Müzik sahnesinin en önemli figürlerinden olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şarkıcı, genç ve yenilikçi soundu ile fark yaratmaya devam ediyor…

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,,,