“Bekarken Freni Olmayan Bir Araba Gibi İnsan”

Geçtiğimiz günlerde Mehmet’in Gezegeni programına konuk olan Murat Dalkılıç, Kral Pop Radyo, Kral Pop TV ve TRT FM ortak canlı yayınında dikkat çeken açıklamalarda bulundu!

 

‘Soktuğu Duruma Bak’ şarkısıyla programa başlayan şarkıcı kariyerine ilişkin olarak 15 sene sonra mola verebileceğini belirtti. Dalkılıç, Gezegen Mehmet’in “peki Ajda Pekkan’a ne diyeceğiz bu konuda?” sorusunu ise şu şekilde yanıtladı: “Ona tek kelime ile hayranım. Çok yorulduğum bir gün şöyle bir şey duydum. Ajda Pekkan önümüzdeki 10 yıllık konser – turne planını öğrenmek istemiş. Duyduğuma inanamadım. Duyduğumdan beri her yerde bu örneği veririm. Çok büyük bir motivasyon kaynağıdır bu benim için…”

 Müzikal kariyerindeki kırılma noktasının ‘Kasaba’ şarkısı olduğu ifade eden şarkıcı, İzmir’de çalıştığında maddi durumunun iyi olduğu belirterek bir dönem gece kulüplerine ortak olduğunu sonrasında ise İstanbul’da yaşamaya karar verdiğini açıkladı.

 

Murat Dalkılıç, “evlilik ne kazandırdı sana?” sorusuna ise şöyle bir cevap verdi: “Ayaklarım yere basıyor. Bekarken ‘freni olmayan bir araba’ gibi insan. Kararımdan dolayı çok mutluyum.”

 

Öte yandan bir animasyon filminde yer alacağını ve filmin Dünya çapında yayınlanacağını belirten Dalkılıç, “önümüzdeki yaz bir sinema filminde rol alacağım” dedi.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,