Buket Kaya’nın Çıkış Şarkısı ‘Gel’ Kliplendi!

Buket Kaya, “Yücelen Müzik” etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan “Gel” adını verdiği maxi single çalışmasının çıkış şarkısı olan “Gel”i kliplendirdi.

 

2013 yılında çalışmaya başladığı vokal koçu olan ünlü müzisyen ve yorumcu Emre Yücelen’in kendisini beste yapmaya teşvik etmesi ile bestecilik yönünü geliştirip albüm yapmaya karar vererek müzik dünyasına “merhaba” diyen Buket Kaya’nın “Gel” şarkısının sözü kendisine ait. Müziğine ise Buket Kaya ile birlikte imza atan Emre Yücelen aynı zamanda şarkının aranjesini de üstlendi.

 İlk dans şarkısı olarak düğünlerinde “Gel” i seçen çiftlerin olduğunu ve mesajla ilk dans videolarını kendisine gönderdiklerini söyleyen Buket Kaya, şarkısına gösterilen ilgiden oldukça memnun.

 

Yönetmenliğini Gökhan Palas’ın üstlendiği “Gel” şarkısının klip senaryosunda Buket Kaya, geçmişte yaşadığı aşkı, başka bir çiftin birbirine olan aşkını görerek anımsıyor.

 

 

Sabahın erken saatlerinde başlayıp, gecenin geç saatlerine kadar süren çekimler, Şile’nin Akçakese Köyü sahilinde gerçekleşti. Klip çekiminde antika minibüs ile birlikte 1964 model Fort Mustang araba kullanıldı!


Etiketler: ,,,,,