Canozan’dan Yeni Albüm: ‘Armut Ağacı’

Canozan dördüncü albümü olan ‘Armut Ağacı’nı Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardan müzikseverlerin beğenisine sunuyor!

 

Toplamda sekiz şarkının yer aldığı albümde daha önce yayınlanmış olan ‘Dünya Dursun’ ve ‘Delirmiyorsan Tebrikler’ parçaları da akustik versiyonlarıyla yer alıyor.

 Albüme adını veren sözü, müziği ve düzenlemesi sanatçıya ait ‘Armut Ağacı’ adlı çıkış şarkısı hepimizin doğadan uzakta evde kalmak zorunda olduğu bu günlerde özgürce doğada dolaşan, ağaçlarla ve denizle bütünleşmiş bir insanı anlatıyor.

 

Canozan bu akustik albümde yalnızlık, doğa, varoluş, toplum, aşk ve delilik temaları üzerine gidiyor. Diğer yayınlanmış albümlere göre genellikle ruhu neşelendiren ve canlandıran parçalardan oluşuyor. Albüm, karantina sürecinde müzisyenlerin ev stüdyolarında kendi partlarını kaydetmeleri ve Canozan’ın daha sonra bu partları aranje ederek birleştirilmesiyle yapılıyor.

 

Albümde yer alan müzisyenler; bas gitarda Buğra Ortakçı, vokalde Sedef Sebüktekin, trompet ve back vokalde Dilan Balkay, back vokalde Billur Battal ve Kaan Arslan, davulda Ertuğrul Biber, perküsyonda Velican Sagun ve Abbas Karacan. Tüm şarkıların söz, müzik ve düzenlemesi ise Canozan imzalı…

 


Etiketler: ,,,