Cihan Güçlü Beyoğlu Jolly Joker’da!

Uzun yıllardır müzikal çalışmaları ile adından söz ettiren Cihan Güçlü, yepyeni solo albümü “Kim Anlıyor Ki” ile geçtiğimiz ay sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

 

Son yılların en popüler isimlerinden Mehmet Erdem’in “Herkes Aynı Hayatta” ve “Acıyı Sevmek Olur Mu” gibi hit şarkılarında imzası olan Cihan Güçlü, albümün lansman konseri için 15 Aralık günü Beyoğlu Jolly Joker Sahnesi’nde olacak!

 

 

Candan Erçetin’in “Yaşıyorum” şarkısının bestesini yapan ve ünlü şarkısı “Bu Şehir”in müziğini de Candan Erçetin ile beraber yapan Cihan Güçlü, yaklaşık iki yıl süren çalışmalarından sonra Alper Atakan’ın müzik prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü üstlendiği “Kim Anlıyor Ki” yi tamamladı. 12 şarkının 11 tanesinin sözü ve müziği yine Cihan Güçlü’ ye ait olan albümde bir adet de cover çalışması bulunuyor. Sözlerini Sezen Aksu’ nun müziğini ise Hurşit Yenigün’ ün yaptığı, Sezen Aksu’nun ilk albümünde yer alan “Gelen Gideni Aratır” adlı eseri seslendiren Cihan Güçlü, bu albümde “Kayıp Şehir” adlı parçayı da Mehmet Erdem ile düet olarak seslendirdi. Ayrıca “Korkuyorum” adlı şarkıda ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici yer alıyor.