Deeperise’ın Sevilen Şarkısına Beverly Pills Dokunuşu!

Türkçe elektronik müziğin yeni isimlerinden Deeperise’ın (ft. Jabbar) dünya çapında ilgi gören şarkısı ‘Raf’ın İngilizce versiyonu ‘Move On’a, Beverly Pills’ten yepyeni bir remix çalışması geldi!

 

 Beverly Pills Hakkında

Beverly Pills, 2017 yılında Yevgeni Prohorov (Rockadello) ve Dimitri Fomin (DJ Fomin) tarafından kurulmuş bir elektronik müzik projesi…

İlk çıkışlarını Arilena Ara’nın ‘Nentori’ isimli şarkısına yaptıkları remix ile yapan ikili, Mart ayında ilk singleları olan ‘Do You Wanna Dance’i çıkardı. J-Mafia, Elena Risteska ve Pav Dharia gibi sanatçıların şarkılarına yaptıkları remixlerle adlarını daha çok duyurdular ve bu yaz Rusya’nın en büyük elektronik dans müzik festivalinde sahne aldılar.

 

Deeperise Hakkında

1990 yılında Muğla’da doğan Mesut Yılmaz, sahne adıyla Deeperise, yaklaşık 10 yıldır DJ’lik yapıyor. Bugüne dek Indie Dance/Nu Disco tarzının önemli isimleriyle beraber çalışan sanatçı, yayınladığı remix ve şarkılarıyla önemli kitlelere ulaşmayı başardı.

Kendine has vokali, Deeperise’ın dahiyane dokunuşları ve düzenlemesiyle büyük ilgi çeken ‘Raf’ta olduğu gibi, İngilizce versiyonu ‘Move On’un da söz ve bestesi de Jabbar’a ait. Dijital listelerden inmeyen ‘Raf’ gibi, ‘Move On’ da dünya çapında büyük başarılara imza attı.


Etiketler: ,,,,,,