“Deniz’in Dibi” Yok Satıyor!

Deniz Seki’nin cezaevinde kaleme aldığı kitabı “Deniz’in Dibi” en çok satan kitaplar arasında birinci sıraya oturdu ve ikinci baskısını yaptı. Seki’nin ‘topraksız Zincirlikuyu’ ifadesiyle anlattığı cezaevi ve yaşadığı zorlu süreci aktardığı kitabının tanıtımına sanatçının ünlü arkadaşları da tam destek veriyor.

 

İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflardaki yerini alan Denizin Dibi satışa çıktığı ilk günden bu yana okuyucudan büyük ilgi görüyor. Deniz Seki’nin hiç bilinmeyen yanlarını büyük bir samimiyetle okuyucuyla paylaştığı kitabında sanatçının daha önce başka yerde yayınlanmamış pek çok şiiri de yer alıyor.

 Dostları Kitabın Tanıtımı İçin Destek Yarışında!

Ünlü isimler de Deniz Sekiye sosyal medyadan gönderdikleri mesajlarla destek oluyorlar. Gonca Vuslateri, Doğa Rutkay, Emel Müftüoğlu, Demet Akalın, Soner Arıca, Çağla Şikel, İskender Paydaş, Yeliz, Volga Tamöz, Reyhan Karaca, Nükhet Duru ve Işın Karaca gibi pek çok ünlü isim, Deniz Seki nin kitabı Denizin Dibi tüm kitapçılarda mesajlarıyla tweet atarak takipçilerine duyurdular. #denizindibi #denizsekihashtagiyle milyonlara seslenen ünlüler, Deniz Seki’nin buruk mutluluğuna ortak oldular.

 

Sürecin başından beri Deniz Seki’ye her fırsatta desteğini gösteren Demet Akalın ise sadece sosyal medyayla sınırlı kalmayıp Denizin Dibi kitabından 300 adet satın alarak yakın çevresine hediye etmeye başladı.


Etiketler: ,,,