Dünyaca Ünlü Yıldızlar Bu Yaz İstanbul’da Parlayacak!

KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek olan konserlerden ilki 27 Temmuz’da sahne alacak olan Joe Satriani, ardından 14 Ağustos’ta Liam Gallagher ve Starsailor İstanbul’un havasını müzikle değiştirecek!

 

Gitarların Efendisi Joe Satriani

Müzik dünyasının en iyi ve saygın gitar virtüöz’lerinden biri olan Joe Satriani Mart 2018’de çıkardığı yeni albümü ‘Beyond The Supernova’ albümünün ardından başladığı ‘What Happens Next 2018’ adlı Dünya Turnesi kapsamında 27 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.

 Efsane Buluşma Ağustos’ta!

Oasis grubunun kurucu ve ikonik solisti Liam Gallagher ise dünya turnesi kapsamında 14 Ağustos’ta ilk kez İstanbul’a geliyor. Avrupa turnesi biletleri şimdiden tükenen Liam Gallagher müziği kadar skandalları ile de ünlü bir müzik efsanesi…

 

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok geniş bir hayran kitlesine sahip ve yıllardır Türkiye’ye gelmesi beklenen Liam Gallagher, dünya turnesinde geçtiğimiz Ekim ayında çıkardığı ilk solo albümündeki şarkıların yanı sıra klasikleşmiş Oasis şarkılarını da seslendirdiği konserlerin Türkiye ayağında Liam’ı sahnede canlı izleyebilirsiniz!

 

8 Yıl Sonra Yepyeni Bir Albümle İstanbul’dalar!

2001 yılında çıkardıkları ‘Fever’ adlı single ile ‘İngiltere’nin en iyi çıkış yapan grubu’ ünvanını kazanan ve ardından çıkardıkları tüm albüm ve single’larla listeleri altüst eden ve ülkemizde özel bir hayran kitlesine sahip İngiliz Alternatif Rock Grubu Starsailor ise 8 yıl aradan sonra geçtiğimiz Eylül ayında çıkardıkları yeni albümleri ‘All This Life’ ile 14 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta Liam Gallagher ile birlikte aynı gün sahnede olacak.

 

BKM ile Dünya yıldızları bu yaz KüçükÇiftlik Park’ta, biletler Biletix’de…


Etiketler: ,,,,,