Duygu Soylu’dan İlk Albüm Geldi: ‘Kara Elmas’

Bugüne kadar müzik dünyasına vazgeçilmez sesler kazandıran Kenan Doğulu sahnesinin yetiştirdiği en yeni isimlerden Duygu Soylu, ilk albümü ‘Kara Elmas’ ile müzikseverlerin karşısına çıktı!

 

Yapımcılığını Kenan Doğulu’nun üstlendiği; caz, funk, R&B ve pop müzik yorumcusu, piyanist ve besteci Duygu Soylu’nun canlı çalınarak kaydettiği albümde tüm düzenlemelerin Kenan Doğulu’ya ait olduğu 9 şarkı yer aldı.

 Güçlü hislerin etkisiyle yeni bir aşka dair daveti anlatan ‘Oldu Olacak’, albümün çıkış şarkısı olarak seçildi ve kliplendirildi. Dinleyicileri Duygu Soylu’nun renkli dünyasında bir yolculuğa çıkaran klibin yönetmen koltuğunda Çetin Yılmaz oturdu. Klipte kullanılan efektler, elle yapılan çizimlerin animasyon ve tracking tekniği kullanılarak 2D formatına tamamen dijital olarak adapte edilmesiyle ortaya çıktı. İstanbul’da çekilen klibin görüntü yönetmenliğini de Çetin Yılmaz üstlendi. Etkileyici sesinin yanı sıra keman, yan flüt, piyano ile müziğin her anını doyasıya yaşatan Duygu Soylu, zamansız yorumunu kattığı ‘Kara Elmas’ albümüyle dinlemelere doyamayacağınız bir müzik ziyafeti sunuyor.

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!


Etiketler: ,,,,