Ece Seçkin’den Forma Kampanyasına Destek!

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından Fenerbahçeli sanatçı arkadaşlarına çağrı yaparak, forma kampanyasına destek verdi!

 

Ali Koç’un Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı seçilmesiyle büyük mutluluk yaşayan ünlü şarkıcı, paylaşımında: “Sevgili Fenerbahçeli arkadaşlarım. 22 Haziran günü Kırklareli Çilek Festivali’ndeki konserimde forma dağıtmaya başlayacağım. Tüm Fenerbahçeli sanatçı arkadaşlarımın da kampanyaya destek vereceğine inanıyorum. Sizi seviyorum.” sözlerine yer verdi ve sanatçı dostlarından cevap gecikmedi.

 Ece Seçkin’e ilk yanıt Derya Uluğ’dan geldi. Uluğ: “Gördüm , arttırıyorum. Ece Seçkin kaç forma dağıttıysa 29 Haziran Antalya Finike Festivali’nde 5 fazlasını dağıtıyorum.” sözleriyle Ece Seçkin’e meydan okudu. Forma dağıtma yarışına Merve Özbey de katıldı. Merve Özbey: “Siz yaparsınız da ben yapamaz mıyım? Topu göğüsledim. 15 Haziran Avşa konserimde ben de Fenerbahçe’m için forma dağıtıyorum.” sözleriyle kampanyaya destek verdi.

 

Ece Seçkin’in sosyal medyadaki bu hareketi, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün taraftar sayfaları tarafından da desteklendi ve ünlü şarkıcı için: “Kraliçe Ece Seçkin’den forma kampanyasına destek. Seviyoruz seni…” yorumları yapıldı.

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,