“Elveda” İle Yine İddialı Geliyor!

Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde yayınladığı “Hoş geldin Ayrılık” albümü ile müzikseverlerle buluşan Fikret Dedeoğlu, kısa sürede şarkılarını geniş kitlelere ulaştırmayı başardı. “Haklısın” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Fikret Dedeoğlu, albümün ikinci video klibini sözü ve müziği kendisine ait olan “Elveda” isimli şarkıya çekti.

 

2011 yılında kaydettiği “Elveda” şarkısı ile internet ortamında hızla yayılarak, büyük bir popülariteye ulaşan Fikret Dedeoğlu, fenomen haline gelen şarkısını sonunda kliplendirdi. Kısa sürede büyük ilgi gören ve herkesin ezbere bildiği şarkıyı birçok sanatçı okumak istemiş, fakat Dedeoğlu kendi albümü için saklamıştı.

 Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği “Elveda” şarkısına geçtiğimiz günlerde Kubilay Kasap yönetmenliğinde video klip çekildi. Video klipte Dedeoğlu’na Ukraynalı model eşlik etti.

 

“Haklısın” şarkısıyla radyo ve müzik kanallarında büyük bir başarı elde ederek, en çok dinlenen şarkılar arasına girmeyi başaran Fikret Dedeoğlu, “Elveda” ile yine iddialı geliyor.

 


Etiketler: ,,,,,,