Emre Atabay Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde !..

22 Temmuz 2015 22:30Beyoğlu Hayal Kahvesi, İstanbul

1. Kategori – 28.50 TL

10 yıldır Amerika’da yaşayan, şimdi ise albüm ve müzik çalışmalarına Türkiye’de devam eden Emre Atabay, 22 Temmuz günü Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde dinleyicileriyle buluşuyor.

 

Sözü ve bestesi kendisine ait olan, düzenlemesini de İskender Paydaş ile birlikte yaptığı “Yok Sana” isimli şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan Emre Atabay, bu konserinde kendi İngilizce ve Türkçe bestelerinin yanı sıra beğenilen cover parçalarla da sahnede olacak.

 

Emre Atabay, çok küçük yaşlardan beri müzik ile uğraşıyor ve birçok enstrüman çalıyor. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonra, 2004’te Boston’daki Berklee College of Music’e girmeye hak kazanan Emre Atabay, 2008 yılında Music Synthesis bölümünden mezun oldu. Amerika’da kurduğu grubuyla albüm çıkarıp, jingle çalışmaları yapan sanatçı, New York’un önemli mekanlarından Mercury Lounge, Crash Mansion, Drom’da sahne aldı.

 

Pop, rock, funk, blues, tarzında söyleyeceği şarkılarla ve dinamik sahnesiyle bu konseri kaçırmak istemiyorsanız şimdiden yerinizi alın!

 

Bilet Satın Al


Etiketler: ,,