Emre Yücelen Ankara Route Sahnesi’nde!

YouTube dünyasının fenomenleri arasında yerini alan müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, Ankara Route Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak!

 

YouTube kanalında gönüllü eğitmenlik yapan Emre Yücelen, yurt içi ve yurt dışından aldığı davetlere ekibiyle katılmaya ve uluslararası kültür-müzik elçiliği yapmaya devam ediyor. ‘Emre Yücelen ile Stüdyo Sohbetleri’ konsepti altında, alanında ünlü müzisyenlerle arşivlik video röportajlara imza atıyor.

 Pazar günleri gerçekleştirdiği canlı yayınlarda ise takipçilerinden gelen isteklere göre amatör ve profesyonel yorumcuların canlı performanslarının ses analizlerini yapıyor. Bu içeriği İstanbul’da BKM ‘de sahneye taşıyan Emre Yücelen, ilk kez 21 Nisan Pazar günü saat 18.00 de Route sahnesinde Ankaralı takipçileriyle buluşuyor. Müzikli, eğlenceli ve eğitimli Emre Yücelen etkinliğinin biletleri Biletix ve Ankara Route Sahne gişesinde satışta…

 

Emre Yücelen, ayrıca 24 Nisan tarihinde Hacettepe Üniversitesi’nin daveti üzerine Teknokent Konferans Salonu’nda saat 12.30 da Hacettepeli’lerle söyleşi gerçekleştirecek.

 


Bilet satın almak için tıklayın


Etiketler: ,,