Emre Yücelen Uluslararası Müzik Elçisi Oldu!

Açmış olduğu ‘Emre Yücelen Şan Dersi’ isimli YouTube kanalında tüm bilgi birikimini müzikseverler ve müzikle ilgilenen gençlerle paylaşan müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, yurt içi ve yurt dışından aldığı davetlere katılmaya hız kesmeden devam ediyor!

 

Kısa sürede 230.000 aboneyi aşan ve her geçen gün takipçi sayısı büyüyen kanalında her hafta gerçekleştirdiği canlı yayınlarının yanı sıra, ödüllü ses yarışmaları düzenliyor, alanında uzman isimlerle röportajlar yapıyor ve müzikal gezilerinin vloglarına yer veriyor.

 17 Mart’ta kardeş ülkemiz Azerbaycan’a ziyaret gerçekleştiren Emre Yücelen, Azerbaycan’ın ünlü opera sanatçısı Fidan Hacıyeva Müzik Akademisi’nin, Reşid Behbudov Konser Salonu’nda gerçekleşen konserine davet edildi.

 

Müzikal gezilerine, mezunu olduğu İTÜ Konservatuarı’ndan şarkıcı dostu Serdar Şengül ile katılan Emre Yücelen, Azerbaycan halkının Nevruz Bayram’ını kutladı. Çanakkale şehitlerimizi Çanakkale Türküsü ile anmak istediğini belirten Yücelen, davet edildiği sahnede piyano ile Çanakkale Türküsü’nü yorumladı.

 

 

Emre Yücelen, Nisan ayının başında ise dünyaca ünlü şarkıcı So Hyang ile röportaj yapmak için Güney Kore’ye gidecek.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,,