Emre Yücelen’den Yeni Albüm: ‘Zehirli Uykular’

Müzisyen, aranjör, vokal koç ve yorumcu Emre Yücelen, tam on iki şarkıdan oluşan ‘Zehirli Uykular’ adını verdiği yeni albümünü Yücelen Müzik etiketiyle yayınladı!

 

YouTube platformunda, ‘Emre Yücelen Şan Dersi’ adını verdiği kanalında, ortak noktası müzik olan pek çok video içerik üreterek beş yüz bin aboneye yaklaşan ve YouTube fenomenlerinden birisi haline gelen Emre Yücelen’in yeni albümü ‘Zehirli Uykular’ müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

  

Yeni Albüme Sürpriz Söz Yazarları!

Albümdeki tüm şarkıların besteleri, aranje, mix ve mastering çalışmaları Emre Yücelen’e ait. Albüme adını veren şarkı ‘Zehirli Uykular’, ‘Limon Çiçeği’, ‘Mesela’ ve ‘Sahte’ adlı şarkıların sözleri anchorman Erhan Çelik’in imzasını taşıyor.

 

Albümde yer alan ‘Hayat’ isimli şarkının sözleri usta tiyatrocu Erhan Yazıcıoğlu’na ait. ‘Aşk’ , ‘İmkansız’ ve ‘Bırak’ isimli çalışmaların sözleri ise Ecem Tursun’a ait.

 

‘Kaldırım Çiçekleri’, ‘Nefes’, ‘Benim Gökyüzüm Var’, ‘Kelebek (akustik versiyon)’ şarkılarının sözleri Emre Yücelen imzası taşıyor. Sevilen şarkıcı ‘Kaldırım Çiçekleri’ adlı şarkıda takipçisi Ayşegül Özüdoğru ile düet yaptı.

 

Albüm fotoğrafları için Mehmet Cihan Oyuktaş’ın objektifine poz veren Emre Yücelen’in, single kapak çalışması ise yine takipçisi Ezgi Alkaya tarafından yağlı boya olarak resmedildi. Kapak tasarımı ise Özgün Günyar’a ait.

 


Etiketler: ,,,,,