Emre Yücelen’in Keşfettiği Genç Yetenekten Maxi Single!

4 yılın sonunda, Emre Yücelen’in prodüktörlüğünü, aranjörlüğünü ve vokal koçluğunu yaptığı Tuğba Köse’nin üç şarkıdan oluşan ‘Ürperdim’ isimli maxi single projesi müzikseverlere sunuldu!

 

Maxi single çalışmasında yer alan 3 şarkının (‘Ürperdim’, ‘Yalnızlığın Elleri’, ‘Güvenme Kimseye’) sözleri Tuğba Köse’ye, müzikleri ise Tuğba Köse ve Emre Yücelen’e ait.

 Uzun yıllar müzik dünyasında adından söz ettirmeye hazırlanan Tuğba için Emre Yücelen “Bundan 4 yıl önce okullarında müzik yarışması düzenleyen bir liseye jüri olarak davet edilmiştim. Orada bir genç kız vardı. Elindeki gitarı sımsıkı sarmış çalıyordu. Müziğe gitarla başlayan ben, o kızın gitara dokunuşundan aralarındaki bağı hissetmiştim.Müziğin tutku ile yapanları dinleyin. Çünkü; her birinin size anlatacakları gerçekten etkileyici hikayeleri var” dedi.

 

Yücelen Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan Tuğba Köse’nin maxi single çalışmasının ilk video klibi single ile aynı adı taşıyan çıkış şarkısı ‘Ürperdim’e çekilecek.

 

 

Bu senenin en özel Pop-Rock solistlerinden biri olacağını söyleyen Tuğba Köse ise; ‘çok heyecanlı’ olduğunu sözlerine ekledi.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,