“En Büyük Hayalim Ajda Pekkan İle Düet Yapmak”

Pal FM’de Kaan Gökman’ın stüdyo konuğu olan Cem Belevi, neden albüm yapmadığından, en büyük hayaline kadar birçok konuda başarılı programcı Kaan Gökman’ın sorularını cevapladı!

 

İşte öne çıkan konular…

Kaan GÖKMAN: 2013 yılından beri neden başka bir albüm yapmadın?Cem BELEVİ: Bir çok hit şarkı yaptım ama albüm yapmaya o kadar tedirgin bakıyorum ki… Çünkü sektörün dengesini biliyorum. Şuan iyi kötü bir kitleye ulaşmışken bile albüm yaparken birkaç kez düşünüyorum ama o zaman bir cesaretle girmişim.

 

Kaan GÖKMAN: ‘Alışamıyorum’ gibi hit bir şarkıyla kendi çıtanı yükselttin. Bu seni korkutuyor mu?

Cem BELEVİ: ‘Alışamıyorum’ şarkımdan sonra herkes benden böyle bir hit şarkı beklemeye başladı ve bu beni gerçekten de ürkütüyor… Bu yüzden yeni şarkı çıkarmadan önce iyice emin olmak için birçok kişiye dinletiyorum. Tekrar böyle bir hit şarkı yakalar mıyım bilmiyorum ama Bir Galatasaraylı olmama rağmen Beşiktaş tribün marşı olması bana gurur veriyor.

 

Kaan GÖKMAN: Seni ne zaman bir düet projede dinleyeceğiz?

Cem BELEVİ: Ajda Pekkan ile düet yapmak istiyorum. En büyük hayalim bu! Hatta onun için bir şarkı yazdım ve gönderdim. O da çok beğendi ama hala kesin bir cevap gelmedi. Arada bir yokluyorum onu. “Nasılsın, iyi misin?” diye üstü kapalı kendimi hatırlatıyorum. Belki yakında bizi ortak bir şarkıda duyabilirsiniz…

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,