Erdem Yener Garajistanbul Sahnesinde!

30 Kasım 2016 22:00garajistanbul, İstanbul

Avantajlı Dönem: 44.00 TL
Kapı: 60.00 TL

Erdem Yener, geçtiğimiz günlerde çıkardığı ikinci stüdyo albümü ‘Çıplak’ın ilk konseri ile sahnelere kaldığı yerden devam ediyor…

 

Müzik kariyerine 2013 yılında çıkardığı teklisi “Rüyalar Kızı”nın ardından üç buçuk yıl ara verdi.

 

Sanatın farklı dallarında kendini ifade eden Erdem Yener, Güldür Güldür Show ile üç sinema filminin ardından konserlerine; 2008 yılında çıkardığı ilk albümü “Kirli” ve yeni albümünden oluşan repertuvarı ile 30 Kasım Çarşamba akşamı garajistanbul sahnesinde başlıyor.

 

Çıplak albümünün ilk video klibini Gece isimli şarkısına çeken sanatçı, klibi ile kısa zamanda sosyal medyada ve müzik kanallarında büyük ilgi gördü.

 

Erdem Yener 1999 yılında Ankara’da kurduğu +4 isimli grunge rock grubuyla müzik hayatına başlayan Yener, 2003 yılında İstanbul’a yerleşti ve Kedi Müzik’te  çalışmaya başladı. Sonra bu çatı altında “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü”,”Bir İhtimal Daha Var” gibi sinema filmleri, dizi filmler, “Müslüm Gürses – Mucize ve Buluşma”,”Aylin Aslım – Gülyabani”,”Tanju Eren – 40″ gibi albümler ile tekli ve bir çok jingle projelerinde söz yazarı, besteci ve aranjör sıfatlarıyla yer aldı.

 

2008 yılında tüm söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine ait olan “Kirli” adını verdiği ilk albümünü yayınladı. Aynı dönemlerde süren kamera arkası iş hayatı ise reji asistanı olarak başlayıp, cast direktörü olarak sona erdi.

 

2010 yılında bir markanın reklam yüzü olmasıyla birlikte oyunculuk kariyeri başladı. “Başrolde Aşk”, “Şen Yuva” gibi sitcom’ların ardından “İnsanlar Alemi” ve “Güldür Güldür Show”  isimli komedi programında yer aldı. Ayrıca “Mucize”, “Çarşı Pazar” ve “Dedemin Fişi” isimli sinema filmlerinde rol aldı.

 

2013 yılında yayınladığı teklisi “Rüyalar Kızı”ndan sonra müzik sahnesine ara veren Yener, müzik kariyerini de kaldığı yerden devam ettirmek üzere 11 Kasım’da “Çıplak” isimli yeni albümünü yayınladı.

 

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin!

 

Bilet Satın Al


Etiketler: ,,,