Fanlar Ne Diyor? Hande Yener Fanları Röportajı

Fanlar Ne Diyor projesinde bu hafta HYFC yani Hande Yener fanlarını konuk ettik ve hoş bir söyleşi gerçekleştirdik. Röportajı okumaya başlamadan önce ufak bir hatırlatma her soru ve cevapları için birer sayfa oluşturulmuştur. Röportajın tamamı için sosyal medya paylaşım ikonlarının altında yer alan sayıları sırayla tıklayınız 🙂


 Gökçe Özcan: Hande Yener’in pop şarkılarını mı yoksa slow şarkılarını mı daha çok seviyorsun? Aslında bu biraz senin tarzını sormak 🙂

 

Oğuz Tasmalı: Pop tabiki, hatta eleckro pop sonuna kadar.

Bedirhan Er: Çok kararsızım ama pop dinliyorum.

Kemal Yaran: Hande Yener’in slow şarkılarını daha çok seviyorum.

Büşra Güller: Slow şarkılarıda pop şarkılarıda çok güzel.

Ayşe Koca: Hande Yener çok iyi bir pop sanatçısı. Slow şarkılarıda çok güzel söylüyor. Ben genelde Hande’den pop dinlerim.

Burak Batmaz: O anki psikolojik durumuma göre değişiyor. Zaten benim için müzik diye bir kavram yoktur sadece Hande Yener vardır. Dolayısıyla 7/27 Hande dinlerim ve hiç sıkılmam. Hiperaktif bir yapım olduğundan hareketli şarkılarını dinlerim. Fakat duygusal anlarımın tek gıdasıda Hande’nin slow şarkılarıdır.

Hakan Meydi: Hande’nin pop şarkılarını daha çok seviyorum.

Şerife Karakış: Pop şarkılarını seviyorum hatta bayılıyorum.

Uğur Gürer: Ben daha çok electro pop şarkılarını seviyorum.

Seda Kepti: Hande’nin enerjisine ayrı bir hayranlığım olduğu için pop diyebilirim.

Aygün Xalilova: Hepsini çok seviyorum.

Yılmaz Yorgun: Hande Yener’in bütün şarkılarını seviyorum. Bir cevap gerekiyorsa electro pop karışımı diyorum. Slow şarkılara da haksızlık edemem onların yeri daha bir ayrı.

Erdem Kapucu: Hande Yener’in daha çok pop şarkılarını seviyorum.

Merve Yerlikaya: Slow şarkılarınıda seviyorum ama pop şarkılarını daha çok seviyorum.

Sevde Buse Başar: Yerine göre pop yerine göre slow dinlerim. Dediğim gibi ruh halin ne ise aç Hande Yener rahatla.

Erkan Kök: Aslında pop şarkılarını dinlemek enerjimi yerine getiriyor. O anki ruh halim ne ise ona göre slow ya da pop dinlerim.

Nilay Gül: En çok slow şarkılarını seviyorum.

İrem Ertaş: Pop ve electro.

Eray Taşkın: Aslında bunun arasında ayırım yapamam. Bu benim ruh halime bağlı. Eğer neşem yerindeyse hareketli, durgunsam slow şarkılarını dinliyorum. Konu Hande Yener olunca bunlar arasında ayırım yapamıyorum, hepsi birbirinden mükemmel şarkılar.

Yunus Güçlü: Her ikisinide seviyorum. Aslında o anki ruh halime bağlı ama hareketli şarkılarını daha çok seviyorum.

Sümeyye Yaman:  Hande Yener şarkıları diye birsey var açıkcası. Hande şarkılarında mesaj vardır aslında Hande ne demek istediğini, nasıl olması gerektiğini, neler olduğunu, neler düşündüğünü, karşısındakiyle empati yaparcasına asıl olan duyguyu hissettirmek istediği, karşıya arktarmakla kalmayıp, sesiyle çok da anlamlaştıran hayat veren biri tüm şarkılarında.

Semiha Erol: Hande için sınırlama yapmak yanlış olur, o ne popçu ne de slowcu. Hande yeniliğe tapan biri yeni altyapılar, müzikler onun icin en önemlisi, o yüzden ben yeniliğin öncüsü Hande taraftarıyım.

Nil Süngü: Hande Yener’in elecro müziklerini seviyorum. Slow da hareketli de çok yakılıyor ona. Ses tonu slowlarda çok başka oluyor.

Sezer Beyret: Hande’nin pop şarkılarını daha çok severim ama benim için fark etmez. Her iki tarzıda müthiş.

Halil Eren: Electro müziğini seviyorum.

Sefa Baş: Hande şüphesiz her şarkının hakkını ayrı veriyor ama electro.

Duygu Akçay: Pop müzik seviyorum. Fakat Hande Yener’in öyle etkileyici sesi var ki, slowu da bana sevdirdi. Yani her iki tarzınıda seviyorum.

Gülsüm Kıroğlu: Pop şarkılarını seviyorum daha doğrusu electro.

Anıl Akbay: Electro.

Evren Kırgıl: Ayrım yapamıyorum. Hande Yener’in tüm tarzlarını seviyorum.


Yasal Uyarı !

Fanlar Ne Diyor, bir Gökçe Özcan projesidir ve www.muzrad.com/fanlarnediyor adresinde paylaşılmaktadır. Proje dahilindeki her türlü fotoğraf Erhan Yiğitcan tarafından hazırlanmıştır. Bu röportajın bir kısmının veya tamamının izinsiz olarak ve kaynak gösterilmeksizin kopyalanması, başka sitelerce paylaşılmasının cezai sorumluluğu kişi yada kişilerin kendilerine aittir. Kaynak ve projede emeği geçenlerin belirtilmesi dahilinde röportajı alıntılayabilirsiniz.Etiketler: ,,,,,,,