Fanlar Ne Diyor? Hande Yener Fanları Röportajı

Fanlar Ne Diyor projesinde bu hafta HYFC yani Hande Yener fanlarını konuk ettik ve hoş bir söyleşi gerçekleştirdik. Röportajı okumaya başlamadan önce ufak bir hatırlatma her soru ve cevapları için birer sayfa oluşturulmuştur. Röportajın tamamı için sosyal medya paylaşım ikonlarının altında yer alan sayıları sırayla tıklayınız 🙂


 Gökçe Özcan: Hande Yener’le bir araya hiç geldin mi? Cevap evetse nerede ve nasıl oldu? Kısaca paylaşır mısın?

 

Oğuz Tasmalı: 2 AVM ‘de imza gününde. O an dünya durmuştu. Zaten Hande’ye de 7 yıldır beklediğim an diye bağırarak sarıldım. Mükemmel bir his insanın idolüne sarılması.

Bedirhan Er: Hayır gelmedim.

Kemal Yaran: Hande Yener ile bir araya geldim. Çeşme’de bir açılış konserine geldiğinde oraya gitmiştim. Sahneden inip arabasına doğru gittiğinde ona koşarak sarıldım. Çok heyecanlıydım ilk kez onunla tanışma fırsatım olmuştu.

Büşra Güller: Hayır ben hiç görmedim ama, başka bir hayranı benim için imza aldı ondan.

Ayşe Koca: Ahh evet. Benim hayatımda en çok istediğim şey Hande Yener’e sarılmaktı. O kadar çok seviyorum ki resimlerine bakarak ağlardım. Hiç Osmaniye’de konser vermedi, bu yüzden göremedim. Çok bekledim ve birgün Adana’ya açılışa geleceğini duydum ve biz Adana’ya gittik. Çok güzel bir gündü. Zor da olsa elini tutabildim. Sarılamadım, sonra ağladım. Arkasından koştum fazla kişi yoktu ama arkasına bakmadı. İnşallah bir gün sarılırım.

Burak Batmaz: Hande’yle ilk Kuşadası’nda bir araya geldim kulisine çağırdı fotoğraf çekindik ve sohbet ettik. Makyajsız halini gördüm ve o kadar güzeldiki liseli kızlara bile taş çıkartacak bebeksi duru bir güzelliği vardı yüzünde. Zaten Twitter üzerinden birbirimizi takip edip zaman buldukça mentionlaşıyorduk, daha sonra kısa sürelide olsa konserlerinde ara sıra yine görüşme fırsatı bulmuştum ama en güzeli Alsancak Sahne 35’te Hande’ye İzmir HYFC olarak bir doğum günü sürprizi hazırlamamızdı, Berika arkadaşım ve ben Hande’nin diskografik albüm resimlerinden oluşan büyük bir pasta hazırlatmıştık ve bende özel olarak Hande’ye 2013 – ∞ Kraliçemiz Plaketi yaptırmıştım. Konser esnasında samimi olduğumuz Hande’nin ekibine rica ederek Hande’ye sürpriz yapıp sahnededoğum gününü kutladık ve bende kendisine İzmir HYFC adına hazırlattığım plaketi takdim ettim. Hayranlarına karşı olan sevgisi o an ki gözyaşlarından fazlasıyla okunuyordu zaten…

Hakan Meydi: Hande ile hiç bir araya gelemedim. İnşallah birgün bir araya geliriz. O kadar çok istiyorum ki.

Şerife Karakış: Hande Yener’in konserine gitme şansım oldu sadece. Kendisiyle olmasa da güzel enerjisiyle, sesiyle bir araya geldim.

Uğur Gürer: Son 5 yıldır İstanbul’da gerçekleşen tüm etkinliklere gitmeye çalışıyorum. Hepsi daha da güzel oluyor, bebeklerim gelmiş deyip sarılıyor. Onunlayken aşırı mutlu ve enerji dolu oluyorum. Çok pozitif biri.

Seda Kepti: Benim için çok özel anlardı. İlk karşılaşma 2009 veya 2010 gibi Mehmet’in Gezegeni programıydı. Fakat benim için en anlamlı olan Kanaltürk Radyo programıydı, hep yanındaydık Hande’nin sonra imza günleri falan derken böyle devam ediyor.

Aygün Xalilova: Hayır, ama onu görmeyi çok istiyorum.

Yılmaz Yorgun: Evet. (14.02.2013) Kral Pop stüdyosunda bir radyo programında gerçekleşti. Biz fanlarını yanına aldırttı.

Erdem Kapucu: Hande Yener’le bir araya gelmedim. Fakat onunla bir araya gelmek en büyük hayalim.

Merve Yerlikaya: Evet birçok kez görüştük. Bu sene içinde de çokça görebilirim inşallah. En çok imza günlerinde görüşüyorum. Çok güzel günler gerçekten. Çünkü çok sıcak biri, ona sarılmak gibisi yok. O her şeyin oluyor.. Bir anne, abla her şey. Gerçekten çok seviyorum onu, canım kraliçem.

Sevde Buse Başar: En büyük hayalim bu. Rüyamda da gördüm zaten. Deniz kenarında, kayaların üzerinde çekirdek yemek 🙂 Hayali bile yetiyor.

Erkan Kök: Hande Yener ile bir araya gelemedim. Aslında daha önce Samsun’a hiç gelmedi.

Nilay Gül: Hayır ama hayatta en çok istediğim şey.

İrem Ertaş: Maalesef, Konya çevresine gelmiyor. İnşallah birgün gelir ve tanışırım.

Eray Taşkın: Evet Hande ile bir araya geldim. İlk olarak Harbiye konserine gittim. Daha sonra ilk olarak onunla konuşma fırsatını Starcity’de yakaladım. İlk defa o kadar yakındım. Ona sarılma, konuşma, öpme ve fotoğraf çektirme şansı yakaladım. Gerçekten benim için unutulmaz ve en mutlu günlerimden biriydi.

Yunus Güçlü: Kraliçe ile bir araya gelme olayım çok farklı. 2013 yılında Mersin konserinin olacağını listede görünce konser gününe kadar hergün paylaşım yapıyordum ve konser günü gelince de hiç beklemediğim bir anda beni sahneye çağırdı. Sarılıp, öptüm ve şarkı söyletti. Beni tanımadığını düşünmüştüm ama indikten sonra, ben adımı hiç söylemeden Kraliçenin adımı söyleyip teşekkür etmesi beni çok özel hissetirmişti. Kimseye nasip olmayan şey bana olmuştu. Hep şükrediyorum. Bu yüzden Hande Yener.

Sümeyye Yaman: Hande’yle birçok kez bir araya geldim. 2009′ dan bu yana hepsi de çok özel anılar. İlkinden bahsedecek olursam biraz, çok çok başkaydı gözümün içine baktığı ve gülümsediği anı dün gibi hatırlıyorum. Biraz görüşme durumumuz farklı oldu aslında. O beni bir yakınımdan öğrendi başta (2008′ in sonları) bir süre sonrada ben karşısına çıktım, şu gün bile hala ilk gün gibi yanına gideceksem heyecanla hazırlanıyorum.

Semiha Erol: Evet. Electro yaptığı dönemlerde, konserlerinde şarkılarına eşlik ederken bana takılmasıyla başladık. Şimdi de gayet iyiyiz çok şükür.

Nil Süngü: Çok kez bir araya geldik. En güzeli Radyo Turkuvaz’da Hop Dedik Ayhan Show’a konuk olduğu zamandı. Baklava ve kola götürmüştüm çok sevinmişti. Canlı yayında beraber dön bana şarkısına düet yapmıştık. Elim ayağım kesilmişti. Benim için çok ayrı yere sahip Hande. İyi ki var..

Sezer Beyret: Hayır, hiç bir araya gelmedim.

Halil Eren: Evet birkaç kez konserine gittim onun dışında imza gününe katıldım. İmza günü Kanyon’daydı. Hande’yi görünce donakalmıştım.

Sefa Baş: Hande ile imza günlerinde ve bir program çekiminde bir araya geldim. Heyecandan titriyordum ilk gün. AVM’nin kapısından içeri girerken tüylerim diken diken olmuştu. İmza sırasında da samimiyetini tattıktan sonra daha da bir vazgeçilmez oldu benim için.

Duygu Akçay: Hande Yener’in ilk hayranlarından biri olmama rağmen kendisiyle sadece bir kere yüz yüze olarak biraraya geldim. 2 sene önce imza gününde bir aradaydık  ve o gün çok heyecanlanmıştım. Hatta o gün çekilen fotoğraflardan birkaç tanesini çerçevelettirerek odamın duvarına astım. O fotoğraflara bakınca o gün aklıma geliyor. Konserlerini takip ediyorum ve mümkün oldukça gidiyorum.İstanbul’dan Arhavi’ye konseri için gitmişliğim bile oldu.

Gülsüm Kıroğlu: Maalesefki gelemedim. Henüz Konya’ya gelmedi. Göremediğim için çok üzülüyorum. Ağlıyorum artık. İnancım bile kalmadı görebileceğime dair.

Anıl Akbay: Marmara Forum, Starcity ve diğer birçok etkinlikte bir araya geldim.

Evren Kırgıl: Konserlerine gittim sadece ama 29 Mart’ta imza günü var. İstanbul’a gideceğim biletimi aldım. inşallah görüşeceğiz.


Yasal Uyarı !

Fanlar Ne Diyor, bir Gökçe Özcan projesidir ve www.muzrad.com/fanlarnediyor adresinde paylaşılmaktadır. Proje dahilindeki her türlü fotoğraf Erhan Yiğitcan tarafından hazırlanmıştır. Bu röportajın bir kısmının veya tamamının izinsiz olarak ve kaynak gösterilmeksizin kopyalanması, başka sitelerce paylaşılmasının cezai sorumluluğu kişi yada kişilerin kendilerine aittir. Kaynak ve projede emeği geçenlerin belirtilmesi dahilinde röportajı alıntılayabilirsiniz.


Etiketler: ,,,,,,,