Fatma Turgut’tan Yeni Klip: ‘Günleri Bağlarken’

Türk Rock müziğin güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut, ‘Günleri Bağlarken’ isimli video klibini Avrupa Müzik markasıyla izleyenlerin beğenisine sundu!

 

Asi ve Özgür Ruhlu Fatma Turgut!

Mayıs 2019’da yayınlayan ‘Elimde Dünya’ albümünün ikinci video klibini ‘Günleri Bağlarken’ isimli şarkısına çeken Fatma Turgut, klip çekimi için büyük bir emek harcayarak 3 hafta boyunca motosiklet dersleri aldı.

 300 KG Motosikletle Adrenalin Dolu Klip!

İstanbul Garipçe’de buz gibi havaya rağmen 4 saat boyunca 300 kg. motosiklet kullanarak performansıyla usta motosikletçilere taş çıkaran Fatma Turgut, senaryo gereği motosikletçi bir kızın hayatını canlandırarak klipteki güçlü performansı ve oyunculuğu ile etkileyici sahnelere imza attı.

 

Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde gerçekleşen klibin açık alan motosiklet performansı sonrası Maslak Oto Sanayi’de Overdose Moto Garage isimli tamirhanede detay çekimleri tamamlandı.

 

2 drone ve 1 alexa kamera olmak üzere 3 kamera ile çekimleri yapılan klipte, Fatma Turgut’a 10 kişilik bir cast ekibi eşlik etti. Klip çekimi, bir günde yaklaşık 30 kişilik bir ekibin çalışmasıyla gerçekleşti.

 

Fatma Turgut’un yeni klibi ‘Günleri Bağlarken’ tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayında!

 

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,