Ferman Akgül ‘İstemem Söz Sevmeni’ İle Karşınızda!

‘İstemem Söz Sevmeni’ Ferman Akgül’ün müthiş sözleri ve unutamayacağınız melodisiyle sizlerle!

 

Ferman Akgül’ün kurucusu olduğu 06 Records işbirliği ile EMI – Universal Müzik Türkiye tarafından yayınlanan bu muhteşem şarkıyı iTunes üzerinden satın almak için tıklayın

 

Yönetmen koltuğunda Cem Bayoğlu’nun oturduğu ve Buzuki Orhan’ın konuk olarak Ferman Akgül’e eşlik ettiği ‘İstemem Söz Sevmeni’ videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz!

 

 

Adapte arenjesini Williem Laseroms ve Ufuk Özcan’ın üstlendiği şarkının kayıtları StüdyoN’da gerçekleştirilirken bestesi Yunan sanatçı Sabanis Giorgos’a ait. Şarkının mastering’i ise ünlü mastering stüdyosu Sterling Sound’tan Steve Fallone’a ait.

 

Şarkının gitar aranjmanlarını Ferman Akgül ve Aziz Berk Erten yaparken, buzuki aranjmanı ise ‘İstemem Söz Sevmeni’nin sımsıcak bir atmosferde geçen videosunda da Ferman’a eşlik eden ünlü buzuki virtiözü Buzuki Orhan’a ait.

 

Dijital platformlarda dinlemek için:

Turkcell Müzik: http://bit.ly/1KPxlZp
Deezer: http://bit.ly/1LhuYOI
Spotify: http://spoti.fi/1Ozwsil
Apple Müzik: http://apple.co/1pbfYIr

 

Ferman Akgül Hakkında

Ferman Akgül, MTV ödüllü rock grubu maNga’nın lideri, şarkıcı/söz yazarı, prodüktör, yönetmen, aktör ve TV sunucusu olarak tanınmaktadır.  Ferman ulusal ve uluslararası hitlere imza atmış ve kariyeri müziğin çok daha ötesine geçmiş Türkiye’nin önde gelen sanatçılarındandır.

 

1979 yılında Ankara’da doğan Ferman Akgül, MTV ödüllü müzik grubunun solistidir ve efsane Türk rock grubu maNga’nın şarkı sözlerini yazmaktadır. Ferman Akgül’ün yetenekleri onu Türkiye’nin çok yönlü sanatçılarından biri yapmıştır. Ferman lisans eğitimini mimarlık yüksek lisans eğitimini ise sinema üzerine yapmıştır. Bu eğitimler onun başarılı bir klip yönetmeni ve sanat ve kültür yorumcusu olmasını sağlamıştır. TRT’de üç sezon boyunca kendi programı Kulaktan Kulağa’nın yapımcılığını üstlenmiş ve programı sunmuştur. Yakın zamanda “Küçük Prens” hikayesinin müzikal uyarlamasında pilot rolüyle karşımıza çıkan Ferman, 2016 yılında kendi yapım şirketini 06 Records ismiyle açmış ve solo müzik projeleri üzerine çalışmaktadır.

 

06 Records Hakkında

Ferman Akgül, plak şirketi 06 Records’u İstanbul’da açtı. 06 Records Türkiye’de rock, pop ve elektronik müzik türlerinde yeni sanatçılar bulup geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

Şirketin ismi, Ferman’ın Ankara’nın yeraltı müzik sahnelerindeki mütevazi başlangıcından esinlenilerek şehrin plaka kodu olan 06’nın kullanılmasıyla oluşturulmuştur. Hangi yollardan geçerek bugünlere geldiğini hiçbir zaman unutmayan ve bir sanatçının albümünü yayınlaması ve başarılı olması için ne kadar çok çalışması gerektiğini bilen Ferman Akgül, yeni sanatçılar bulup onları geliştirmeye kendini adamıştır.

 

Ferman Akgül hakkında detaylı bilgi için:

http://www.fermanakgul.com
Facebook: http://on.fb.me/204jIw5
Twitter: http://bit.ly/1NA2r1k
Instagram: http://bit.ly/1SiUzaL

 

06 Records:

Facebook: http://on.fb.me/1WNoqJf
Twitter: http://bit.ly/1lR5vj3
Instagram: http://bit.ly/1SamLOZ