Fikret Dedeoğlu ve Yıldız Tilbe Kamera Karşısında!

Türk Pop Müziği’nin yükselen isimlerinden Fikret Dedeoğlu, ‘Hoş geldin Ayrılık’ albümünün üçüncü video klibini Yıldız Tilbe ile birlikte seslendirdiği ‘Unutamazsın’ şarkısına çekti!

 

Sosyal medyadan gelen yoğun istekleri geri çevirmeyen Fikret Dedeoğlu ve Yıldız Tilbe, birlikte kamera karşısına geçerek sevenlerine sürpriz yaptı.

 İrem Haykır yönetmenliğinde Karaköy’de bir mekanda gerçekleşen çekimlerde, Fikret Dedeoğlu’na başarılı oyuncu Şeyda Terzioğlu ve Yıldız Tilbe eşlik etti. Video klipte, sevgilisinden ayrılan Dedeoğlu’nu avutmak ise Tilbe’ye düştü.

 

Benim için bir hayaldi onunla şarkı söylemek.. beni kirmadi. Her zamanki gibi elini üzerimden çekmedi ve yanimda oldu.. ablalarin birtanesi @yildizztilbee öncelikle sana teşekkur ediyorum. Sonra güvenip destegini üzerimden hiç eksik etmeyen patrona @polatyagci’ya tesekkur ederim. Öncelikle bu işi poll ailesine göturüp beni bu aile ile taniştiran ve ilk gunden bugune hep yanimda olan menajerim @burcakaygn e cok tesekkur ederim.İlk gunden itibaren bu işle canla başla uğraşıp her alanda yanimda olan poll ailesine kocaman teşekkur ederim.. @halilekiz1907 @sedafiratt @ilhannozcann @boraogun @omersinancandan ve tabiki de klip yonetmenimiz canim arkadaşım @iremhaykir a kocaman teşekkür ederim.. ve güzel oyuncumuz @seydaterzioglu umarim çok beğenirsiniz… #fikretdedeoglu #yildiztilbe #unutamazsin #klip

“Hoşgeldin Ayrilik” (@fikretdedeoglu) tarafından paylaşılan bir video ()

 

Klibin yakın zamanda müzikseverlerle buluşması bekleniyor…

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,