Funda Arar’dan Arabesk Albüm!

Sevilen sanatçı Funda Arar, yılların eskitemediği arabesk şarkıları yorumladığı ‘Arabesk’ isimli 12. albümünü dinleyicilerinin beğenisine sundu!

 

Seslendirildiği döneme damga vuran şarkılar, Funda Arar’ın sesiyle yeniden hayat buldu. ‘Bir Kulunu Çok Sevdim’, ‘Duyanlara Duymayanlara’, ‘Huzurum Kalmadı’ gibi klasikleşmiş eserlerin yer aldığı albümdeki şarkıların tümü Febyo Taşel tarafından yeniden düzenlendi. 

Arar, albümün ilk klibini çıkış şarkısı ‘Sor’a çekti. Albümün tek yeni şarkısı olan ‘Sor’un sözü ve müziği Eypio’ya, düzenlemesi ise Febyo Taşel’e ait. Çekimleri Taksim ve Maslak’ta yapılan klibin yönetmen koltuğuna Murad Küçük oturdu. Arar, klibi hakkında: “Albümümün sıfır kilometre bir şarkısı var. Adı ‘Sor.’ Şarkı, Eypio’nun. Klibi Murad Küçük çekiyor. İlk olarak Taksim’de bir mekandaydık. Orada kalabalık bir ekiple birlikte uzun süren çekimler yaptık. Klipte beni ilk kez depresif bir kadın olarak göreceksiniz. Asi, tartışan, kavga eden hatta güvenlikler tarafından mekandan atılan… Anlayacağınız biraz sert bir klip oldu.” dedi.

 


Etiketler: ,,,