Gökhan Türkmen Beyrut Performance Sahnesinde!

20 Mayıs 2017 21:30Beyrut Performance, İstanbul

4 Kişi Sahne Önü – 672.00 TL
4 Kişilik VIP – 538.00 TL
3 Kişilik VIP – 403.00 TL
Normal – 62.00 TL

Milyonların diline dolanan şarkıların sahibi pop müziğin başarılı ismi Gökhan Türkmen, ‘Sessiz’ albümünde ki yeni şarkılarının yanı sıra eski şarkılarının da bulunduğu geniş repertuvarı ve muhteşem performansıyla, 20 Mayıs’ta Beyrut Performance sahnesinde konser verecek.

 

Söz ve beste çalışmaları okul yılları boyunca devam eden Gökhan Türkmen, 2000 yılından itibaren farklı mekanlarda sahne almaya başladı. 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümü’nden mezun olan Gökhan Türkmen, bundan sonraki süreçte müziğe ağırlık verdi ve şan dersleri almaya başladı.

 

2008 yılında YouTube’a yüklediği ‘Büyük İnsan’ şarkısı 5 milyondan fazla kişi tarafından dinlendi ve paylaşıldı. İlk albümüne de adını veren ve çıkışını yakalayan bu şarkıyı, kuzeni Serkan Söylemez yarattı. Bu albümde ‘Büyük İnsan’, ‘Ya Sen’ ve ‘Dön’ şarkılarına klip çekildi. Klipleri müzik kanalları ve internet dünyasında izlenme rekorları kırdı. En iyi çıkış yapan sanatçı olarak Altın Kelebek ödülü alan başarılı şarkıcı, 2010 yılında ilk albümünün başarısını pekiştiren ikinci albümü ‘Biraz Ayrılık’ı çıkararak yoluna sağlam adımlarla devam etti. O yıl en çok ödül alan sanatçılardan biri olan Gökhan Türkmen’in ikinci albümü ‘Biraz Ayrılık’ radyo ve televizyonlarda en çok çalınan, klipleri en çok yayınlanan albüm oldu. Bu albümde ‘Biraz Ayrılık’, ‘Rüya’, ‘Bir Öykü’ ve ‘Ayıp Ettin’ şarkılarını kliplendiren Gökhan Türkmen, yüzlerce konser ve sahne performansıyla hayranlarıyla buluştu.

 

2012 yılında yapmış olduğu ‘Ara’ single albüm ile başarısını geliştiren Gökhan Türkmen bu albümde yer alan ‘Bitmesin’ parçası ile yerel radyolarda 2012 yılında en çok istek alan parça seçildi ve Nielsen Türkiye tarafından açıklanan listede 12 hafta zirvede kalarak rekor kırdı.

 

2014 yılı Şubat ayında çıkardığı son albümü ‘En Baştan’ın çıkış parçası olan ‘Çatı Katı’na çekilen klip kısa zamanda tüm video kanalları, radyolar ve dijital platformlarda liste başı oldu.

 

Bilet Satın Al


Etiketler: ,,,,