Gökhan Türkmen Yeni Klibinde Gözyaşlarına Boğuldu!

Gerçekleştirdiği projeler, yayınladığı başarılı albümler ve aldığı bir çok ödülle yükselen bir grafik çizen Gökhan Türkmen, son albümü ‘Sessiz’in dördüncü video klibini ‘Olsun’ isimli şarkısına çekti!

 

Bir çok klibinde olduğu gibi yine Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte, Gökhan Türkmen’e oyuncu Elif Gizem Aykul eşlik etti.

 Söz, müziği Ercan Savtekin’e ve düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan ‘Olsun’ şarkısının klibi Beykoz’da bulunan bir botanik bahçesinde başladı ve Tarihi Hüsrev Kasrı’nda tamamlandı.

 

Gökhan Türkmen’in ‘Sessiz’ albümündeki ‘Olabilir’, ‘Olsun’, ‘Olmadı’ isimli 3 şarkısının toplamından oluşacak olan hikayenin ara hikayesi ‘Olsun’ şarkısının klibinde kullanıldı.

 

Birbirini çok seven iki sevgilinin mutlu anılarının anlatıldığı klipte, kadın oyuncunun ölümüyle son bulan hikayede Gökhan Türkmen’in özellikle mezardaki ağlama sahnelerinde gösterdiği oyunculuk performansı dikkat çekiyor…

 

İzleyici de merak uyandıran ve birbirine bağlı üç klipten oluşan serinin ‘Olsun’ şarkısına çekilen ilk video klibi müzik kanallarında yayınlandı!

 


Etiketler: ,,,,,