Gripin ve Gazapizm ‘İyi Oyun’ Film Müziği İçin Bir araya Geldi!

‘Nasılım Biliyor musun?’ albümündeki şarkılarını kliplendirmeye devam eden Gripin, Gazapizm ile sürpriz bir proje gerçekleştirdi!

 

Yakın zaman içinde ‘Elini Korkak Alıştırma’ isimli şarkılarını kliplendirecek olan grup, öncesinde sürpriz bir düet ile sevenlerinin karşısına çıktı.

 Yönetmenliğini Umut Aral’ın yaptığı, başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Bahar Şahin, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz’in yer aldığı ve Kerem Bürsin’ in de konuk oyuncu olarak katıldığı Türkiye ve Dünya’nın ilk e-spor sinema filmi olan ‘İyi Oyun’ filminin müziğine Gazapizm ile düet yaptılar.

 

Sözleri Birol Namoğlu ve Gazapizm tarafından yazılan ‘Alem-i Fani’nin müziği Birol Namoğlu’na, düzenlemesi ise Gripin grubuna ait.

 

Tüm dünyayı kasıp kavuran ‘League of Legends’ oyununu beyaz perdeye taşıyan ‘İyi Oyun’ filminin Türkiye ve Dünya’da bir ilk olma özelliği taşıması üzerine bu filmin bir parçası olmanın kendilerine ayrı bir heyecan yaşattığını söyleyen Gripin grubu, klibin de çok sevileceğini söyledi.

 

‘Alem-i Fani’ Gripin Yapım etiketi ile ‘İyi Oyun’ filminin vizyon tarihi olan 2 Kasım’da tüm dijital platformlarda yerini aldı!

 


Etiketler: ,,,,