Halil Sezai Jolly Joker Ankara’da!

10 Şubat 2017 22:00Jolly Joker Ankara, Ankara

Sahne Önü – 135.00 TL
VIP – 90.00 TL
Normal – 45.00 TL

Halil Sezai, ‘Ervah-ı Ezel’ albümü ve sevilen hit parçalarıyla 10 Şubat’ta Jolly Joker Ankara’da sahne alıyor…

 

1979 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden 2003 senesinde mezun oldu. 2015 senesinde Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Devlet Tiyatrosunda oynadığı Leonce karakteriyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü alma başarısı gösterdi. Üç sezon Semaver Kumpanya adlı özel tiyatroda çeşitli oyunlarda yer aldı ve çeşitli ödüllere layık görüldü. Müzik kariyerindeki ilk solo çalışmasını ‘Seni Beklerken’ albümüyle 2011 senesinde yaptı.

 

İkinci solo çalışması ‘Ey Aşk’ 2013 yılında dinleyicisiyle buluştu. 2015 yılında ise ‘Ervah-ı Ezel’den albümüyle üçüncü solo çalışmasını dinleyicileriyle paylaştı. 2011 yılında Türkiye’nin en prestijli müzik ödüllerinden biri olan Kral TV Müzik Ödülleri’nde ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ ödülünü aldı. Aynı sene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Şarkı Yazarı’ ve ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ ödülünü aldı. 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği ödül töreninde ‘En İyi Erkek Şarkıcı’ ödülünü aldı.

 

Türkiye’nin önde gelen müzik projelerinde çeşitli sanatçılarla düet çalışmaları yaptı. İncir Reçeli 1, İncir Reçeli 2, Benim Adım Feridun adlı sinema filmlerinde başrol oynayan Halil Sezai filmlerin müziklerine de imza attı. Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren sanatçı Türkiye ve yurt dışında verdiği konserlerle müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor…

 

Bilet Satın Al


Etiketler: ,,,