Hande Yener Fanları “Fanlar Ne Diyor?” Projesi Hakkında Ne Dedi?

Fanlar Ne Diyor ‘da Hande Yener fanları ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. HYFC’nin Fanlar Ne Diyor projesi hakkında da görüşlerini aldık ve yazılanlar bizi çok mutlu etti. HYFC fan grubuna projemize gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

 

Oğuz Tasmalı: Umarım Hande’ye ulaşır ya da bir görüşme ayarlanır. mükemmel olurdu ayrıca size de teşekkürler.

Bedirhan Er: Sanatçı – hayran arasındaki bağı güçlendiren harika bir uygulama. Elinize sağlık.Kemal Yaran: Böyle bir projede yer almak güzeldi. Hande Yener’in müziğini, kendisini çok seviyorum. Her zaman benim için sönmeyecek bir ışık.

Ayşe Koca: Gerçekten çok güzel proje olmuş. Çok çok teşekkür ederim.

Burak Batmaz: Öncelikle sadece HYFC değil diğer tüm fan gruplarınında görüşlerini sosyal medya aracılığıyla paylaşarak sanatçılar ve medyaya sesimizi duyurabilmemizi sağlamanız açısından bize yardımcı olmanız çok başarılı, bu demek oluyor ki Türkiye’de sanatçıların hayran kitlelerinede saygı duyan birileri var ve güncel anlamda birçok yenilikler, görüşler entegre edilerek topluma sunuluyor. HYFC ve diğer tüm fan gruplarına olan bu ilginiz ve saygınız için herkes adına teşekkürü size bir borç bilirim ayrıca ilerleyen dönemlerde gerçekleştirecek olan diğer projeleriniz konusunda da başarılar dilerim saygılarımla..

Hakan Meydi: Ben teşekkür ederim..Bence çok güzel ve yararlı bi proje. Bizlerin o en sevdiğimiz, an be an takip ettiğimiz sanatçıya düşüncelerimizi, fikirlerimizi hatta ve hatta sevgimizi bi nebze olsun ulaştırabilmemiz bizim için çok mühim ve değerli. Bundan dolayı sizlere çok teşekkür ederim.

Şerife Karakış: Bence çok güzel bir proje. Bize, kendimizi ifade etmemizi sağlıyorsunuz.

Uğur Gürer: Bu güzel röportaj imkanını sunduğunuz için biz teşekkür ederiz. Farklı ve güzel bir proje olmuş. Her zaman hayranlar sanatçıların röportajlarını okurdu. Şimdi ise bu durum tersine dönmüş. Sevdiği insanı hiç göremeyen fanlar için çok güzel bir fırsat yaratılmış.

Seda Kepti: Bu projede bana da yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Mükemmel bir proje. Çünkü fanlarında söz hakkı sahibi olması ve bunun paylaşılması çok güzel bir fikir. Tekrardan teşekkürler Gökçe Özcan

Aygün Xalilova: Gerçekten süper proje bizi düşündüğünüz için çok teşekkürler.

Yılmaz Yorgun: Güzel ve farklı bir proje olmuş iyi çalışmalar diliyorum.

Erdem Kapucu: Bu projenizi çok yararlı buldum. Biz fanlar için çok güzel bir uygulama bu röportaj fikrini hazırlayan ekibe çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Merve Yerlikaya: Asıl biz teşekkür ederiz. Hiç sıkılmadan cevapladım. Bence bu proje harika.

Sevde Buse Başar: Proje gerçekten çok hoş. Hayranı olduğumuz kişilerle ilgili düşüncelerimizi belirtmek için güzel yöntem. Teşekkürler.

Erkan Kök: Gerçekten güzel proje olmuş teşekkürler.

Nilay Gül: Böyle bir proje yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Ayrıyetten çok başarılı ve fanların sesini duyuran bir proje.

İrem Ertaş: Bence gayet güzel bir proje. Fanlar hayranı oldukları ünlüleri göremeseler bile onlara kendilerini tanıtma fırsatı yakalıyorlar. Umarım böyle projelerin devamı gelir.

Eray Taşkın: Çok iyi bir proje olmuş bence. Katkısı olan herkese teşekkürler.

Yunus Güçlü: Böyle değişik bir projede bunları yazıyor olmama imkan veren “Fanlar Ne Diyor ?” projesinin bütün ekibine sonsuz teşekkürler.

Sümeyye Yaman: Öncelikle ben teşekkür ederim. Kesinlikle çok iyi düşünülmüş bir proje, eğlenceli de olduğunu düşünüyorum. Fikirlerimize önem verildiğini hissettim. Bir de fanların ağzından duyalım tadında ve belki de fikirlerimize de kulak verilir nitelikte, devamını diliyorum :))

Semiha Erol: Hayran olduğumuz kişilerin röportajını hep biz okurken, şimdi onlar bizim röportajlarımızı okuyabilecek. Bu çok güzel ve heyecanlı bir şey. HYFC adına çok teşekkürler sizlere de…

Nil Süngü: Asıl biz teşekkür ederiz. Fanlar sanatçıların olmazsa olmazıdır. Fanlara verdiğiniz önem ve destek için biz teşekkür ederiz.

Sezer Beyret: Bence projeniz çok iyi biz fanlar fanı olduğumuz sanatçılara duygu ve düşüncelerimizi dile getiriyoruz. İlginiz için çok teşekkürler.

Halil Eren: Tabiki çok hoş bir proje olmuş.

Sefa Baş: Hande hakkında düşüncelerimizi iletmeye yardımcı olan harika bir proje biz bu fırsat için teşekkür ederiz, Hande yeni yeni projelerle, soundlarla, sözlerle, şarkılarla ortayı yıkmaya devam etsin

Duygu Akçay: Bu sefer sevdiğimiz sanatçı hayranlarının görüşlerini, röportajını okuyacak ve bu benim için ayrı bir heyecan sebebi. Böyle bir fırsat için bu projeyi hazırlayan(lar)a teşekkür ediyorum.

Anıl Akbay: Böyle bir proje oluşturduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Evren Kırgıl: Çok güzel bir etkinlik. Herkese teşekkür ediyorum. Etkinliğe katıldığım içinde çok mutluyum..


Yasal Uyarı !

Fanlar Ne Diyor, bir Gökçe Özcan projesidir ve www.muzrad.com/fanlarnediyor adresinde paylaşılmaktadır. Proje dahilindeki her türlü fotoğraf Erhan Yiğitcan tarafından hazırlanmıştır. Bu röportajın bir kısmının veya tamamının izinsiz olarak ve kaynak gösterilmeksizin kopyalanması, başka sitelerce paylaşılmasının cezai sorumluluğu kişi yada kişilerin kendilerine aittir. Kaynak ve projede emeği geçenlerin belirtilmesi dahilinde röportajı alıntılayabilirsiniz.


Etiketler: ,,,,,,