Harun Kolçak Bostancı Gösteri Merkezi’nde!

9 Nisan 2017 18:00Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

1. Kategori – 95.50 TL
2. Kategori – 74.25 TL
3. Kategori – 63.50 TL
4. Kategori – 53.00 TL

Sektördeki 25. sanat yılında olan, müzik dünyamızın usta sanatçılarından Harun Kolçak, 9 Nisan Pazar akşamı konuk sanatçıları ile birlikte Bostancı Gösteri Merkezi’nde Temel İhtiyaç Derneği yararına yapılan konseriyle müzikseverlerle buluşacak!

 

Konserde Gülçin Ergül, Çelik, Gökhan Türkmen, Işın Karaca, Tan Taşçı ve Umut Kuzey’de Harun Kolçak ile yapacakları düet ile bu anlamlı gecede bizlerle olacaklar…

 

Konserden elde edilecek gelirle 100.000 kişinin faydalanacağı ikinci Destek Market Bağcılar’da açılacak.

 

Rahatsızlığı öncesinde Umut Kuzey’in sanat yaşamının 25. yılına özel bir proje önerisi ile başlayan ve keyifle geçen bir yıllık stüdyo kayıt sürecinden sonra tamamladığı ‘Çeyrek Asır’ albümü, Arpej Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı.

 

Müzik direktörlüğünü İskender Paydaş’ın yaptığı ‘Çeyrek Asır’ isimli albüm, sanatçının en önemli unutulmaz şarkılarını ünlülerle seslendirdiği bir proje. Işın Karaca, Tan Taşçı, Aşkın Nur Yengi, Kubat, Umut Kuzey, Gülçin Ergül, Zara, İrem Derici, Bedük, Yaşar, Tuğba Yurt, Hakan Kahraman, Alişan Göksu gibi önemli isimlerle eski şarkılarını yeniden kaydeden Harun Kolçak, albümün çıkış şarkısı ‘Yanımda Kal’ı ise Gökhan Türkmen ile beraber yorumladı.

 


Destek Market, israftan kurtarılan ürünleri, yoksulluk sınırı altında yaşayan insanlarla paylaşarak hem ekolojik hem de sosyal fayda yaratan ve paranın geçmediği bir markettir.

 

Bilet Satın Al


Etiketler: ,,,,,