Harun Kolçak ve Tan Taşçı Hayal Kahvesi Kocaeli’de!

17 Mayıs 2017 22:00Hayal Kahvesi Kocaeli, Kocaeli

Ayakta – 78.50 TL

Sektördeki 25. sanat yılını muhteşem bir saygı projesi ile Eylül ayında hayata geçiren, müzik dünyamızın usta sanatçılarından Harun Kolçak, Tan Taşçı ile birlikte 17 Mayıs’ta Kocaeli Hayal Kahvesi sahnesinde!

 

Rahatsızlığı öncesinde Umut Kuzey’in sanat yaşamının 25. yılına özel bir proje önerisi ile başlayan ve keyifle geçen bir yıllık stüdyo kayıt sürecinden sonra tamamladığı ‘Çeyrek Asır’ albümü, Arpej Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı.

 

Müzik direktörlüğünü İskender Paydaş’ın yaptığı ‘Çeyrek Asır’ isimli albüm, sanatçının en önemli unutulmaz şarkılarını ünlülerle seslendirdiği bir proje. Işın Karaca, Tan Taşçı, Aşkın Nur Yengi, Kubat, Umut Kuzey, Gülçin Ergül, Zara, İrem Derici, Bedük, Yaşar, Tuğba Yurt, Hakan Kahraman, Alişan Göksu gibi önemli isimlerle eski şarkılarını yeniden kaydeden Harun Kolçak, albümün çıkış şarkısı ‘Yanımda Kal’ı ise Gökhan Türkmen ile beraber yorumladı.

 

1955 yılı İstanbul doğumlu sanatçı, Saint Benoit’da eğitimini sürdürdüğü sırada müzik çalışmalarına o yıllarda bas gitar çalarak başlamış, içindeki müzik tutkusu artınca sinema sanatçısı olan babası Eşref Kolçak’la konuşarak eğitimini yarım bırakmış ve profesyonel müzik çalışmalarına başlamıştır. İlk çalışmalarına Rock müziğin babası olarak tanınan Erkin Koray ile başlamıştır.

 

Bilet Satın Al


Etiketler: ,,,,