Hediye Biliç’ten Yeni Single: ‘Yolunu Bulur’

‘Al Yanına’ ve ‘Alışamadım’ şarkılarıyla adından söz ettiren ve listelerde yakaladığı başarının ardından Hediye Biliç, hiç ara vermeden yeni single’ı ‘Yolunu Bulur’u DMC etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sundu!

 

Söz ve müziği sanatçının kendisine ait şarkının düzenlemesi, son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden Nurettin Çolak tarafından yapıldı.

 Şarkının eğlenceli görüntülerden oluşan renkli, sıcak ve sempatik video klibi Şile’de, Ramazan Arslankaya yönetmenliğinde iki gün süren çekimler sonunda tamamlandı. Klipte hem uslu hem yaramaz, iki farklı kadını canlandıran Biliç’e, çocuklarında sevdiği büyük kuklalar eşlik etti.

 

 

Dinamik ve güçlü soundu ile yazın son günlerinde yayınlanan ‘Yolunu Bulur’ için Hediye Biliç; “Yaptığım her çalışma ile hep kendimi aşmayı başardım. Bu sefer bambaşka bir atmosfer yarattık. Hem eğlence, hem aksiyon, iki farklı Hediye ile karşılaşacak klibi izleyenler… Bugüne kadar koruduğum kaliteyi devam ettiriyorum. İlk iki single’a göre daha yüksek tempolu bir şarkı oldu. Ne diyelim, samimi işler yolunu bulur.” dedi.

 

Gelişmeleri ve daha fazlasını Müzrad’dan takip edebilirsiniz!..


Etiketler: ,,,,,