Her Yer Coldplay, Her Yer “A Head Full Of Dreams”!

Coldplay, merakla beklenen 7. stüdyo albümleri “A Head Full Of Dreams”i Coldplay severlerle nihayet buluşturdu! Hayranlarının uzun süredir merakla beklediği geri dönüş albümden yayınlanan ilk single ‘Adventure Of A Lifetime’ ile olmuştu.

 

Yayınlanmasının hemen ardından müzik listelerinde ilk basamaklara çıkan yeni Coldplay şarkısı ‘Adventure Of A Lifetime’’ı iTunes üzerinden satın almak için tıklayın

 Malibu, Los Angeles ve Londra’da kaydedilen albümün prodüktörlüğü Norveçli duo Stargate ve grubun uzun süredir birlikte çalıştığı Rik Simpson tarafından yapıldı. Daha önceki Coldplay albümlerinden farklı olarak bu kez Beyoncé, Noel Gallagher, Tove Lo ve Merry Clayton gibi isimlerle düetler bulunacak olan bu albümde 11 (hidden track ‘X Marks The Spot’ ile birlikte 12) şarkı bulunuyor.

 

Şimdiden 3 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşan ‘Adventure Of A Lifetime’ın renkli videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz!..

 

 

Son stüdyo albümleri “Ghost Stories” sonrasında turneye çıkmadan doğrudan albüm çalışmaları için stüdyoya giren grup, enerji dolu, renkli ve hayat dolu bir albümle karşımıza çıkıyor. Önceki albümlerin hiçbirini yaparken bu kadar eğlenmediklerini ve sonuçlarından bu kadar memnun olmadıklarını belirtiyorlar. Albüm sonrası bir dünya turnesine de çıkmayı planlayan efsane dörtlü Coldplay’in yeni albümü “A Head Full of Dreams” bu yılın en büyük albümlerinden biri olmaya aday!

 

Bu muhteşem albümde 11 ypeyeni Coldplay şarkısı bulunuyor. Şarkı listesi ise şöyle:

1. A Head Full Of Dreams
2. Birds
3. Hymn For The Weekend
4. Everglow
5. Adventure Of A Lifetime
6. Fun
7. Kaleidoscope
8. Army Of One
9. Amazing Day
10. Colour Spectrum
11. Up&Up

 

Bu heyecan verici yeni Coldplay albümü “A Head Full Of Dreams”i iTunes üzerinden satın almak için tıklayın

 

muzrad_her-yer-coldplay-her-yer-a-head-full-of-dreams2

 

Daha çok Coldplay şarkısı dinlemek için:

Spotify: http://spoti.fi/1i6mwm2
Deezer: http://bit.ly/1i8ae6S
YouTube: http://bit.ly/1oFvxU2
Turkcell Müzik: http://bit.ly/1HEwZNQ

 

Ayrıntılı bilgi için:

http://coldplay.com/
https://www.facebook.com/coldplay/
https://twitter.com/coldplay


Etiketler: ,,,,,,,,,,,,,,