İk / Yasal Uyarı

 

muzrad_insan-kaynaklari

 

Takipçilerimize güncel haberleri en kısa sürede ulaştırmak üzere adaylarda aradığımız ortak özellikler; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli,yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilmesidir.

 

İlerde oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurunuzu ik@muzrad.com adresine yapabilirsiniz.

 

İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Erhanyy Media İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydedilmekte ve 6 ay süresince muhafaza edilmektedir.

 

muzrad_yasal-uyari

 

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@muzrad.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.